AÇIKHAVA’DA TARKAN FIRTINASI DEVAM EDİYOR

İş, sanat ve müzik dünyasının önemli isimlerini her gece binlerce kişi ile birlikte Açıkhava’da ağırlayan Megastar, şarkılarıyla yine herkesin kalbine dokundu.

AÇIKHAVA’DA TARKAN FIRTINASI  DEVAM EDİYOR
AÇIKHAVA’DA TARKAN FIRTINASI  DEVAM EDİYOR Tugrul Demir
Bu içerik 877 kez okundu.
Reklam

Yedi konserlik Açıkhava maratonunun dördüncü gecesinde Megastar’ı dinlemeye gelenler arasında Oya Eczabaşı, Arzu Sabancı, Rıfat Elhadef, Cihan Kamer, Siren Ertan, Eda Kosif, Rıdvan Dilmen, Bahar Korçan, Raşit Bağzıbağlı, Pınar Sabancı, Pelin Karahan, Bedri Günday, Gül Gölge Saygı, Ayşe Tolga, Burcu Kara, Şevket Çoruh, Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan’ın yanı sıra Çaba Derneği’nden de çok sayıda isim vardı.

 

Konukları arasında yer alan Yonca Evcimik’e sahneden seslenen Tarkan, sokak hayvanları için yürüttüğü çalışmalarının önemli olduğunu söyledi. “Tüm canlılar gibi sokak hayvanlarının korunması ve sahip çıkılması gerekir” dedi.

 

Konserin pop bölümünde Tarkan Fun Club, 40 metrelik bir pankart açtı. Pankartta “Sevgin ile yanıyoruz, giydiğimiz ateşten gömlek, hiç kimse söndüremez, seveceğiz seni sonsuza dek, sarı sarmalar seni bizdeki bu yürek.” yazıyordu.

 

İstanbul Tarkan’a doymuyor

On bir yıl art arda konser verdiği Harbiye Açıkhava’da bu yıl da sahne almanın heyecanını yaşayan Megastar, toplam 7 konserde sevenleriyle buluşacak. Hitt Prodüksiyon ve Atlantis Yapım organizasyonuyla 9, 10, 11 Eylül tarihlerinde de Açıkhava sahnesinde olacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor