ŞEF ARDA TÜRKMEN’DEN PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA İMZA GÜNÜ

Arda Türkmen, yeni yemek kitabının imza gününü Kanyon AVM ’deki Paşabahçe Mağazası’nda gerçekleştirdi. Paşabahçe’nin sponsorluğunda yayınlanan ve tariflerin hazırlık ve sunum aşamalarında Paşabahçe ürünlerinin kullanıldığı “Arda’nın Mutfağı” isimli yemek kitabı, Paşabahçe Mağazaları’nda da satışa sunulmaya başladı.

ŞEF ARDA TÜRKMEN’DEN PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA İMZA GÜNÜ
ŞEF ARDA TÜRKMEN’DEN PAŞABAHÇE MAĞAZALARI’NDA İMZA GÜNÜ Tugrul Demir
Bu içerik 559 kez okundu.
Reklam

Paşabahçe Mağazaları, ekranların sevilen yüzü ünlü Şef Arda Türkmen’in yeni

yemek kitabı “Arda’nın Mutfağı”nın imza gününe ev sahipliği yaptı. Arda Türkmen, Kanyon AVM’deki Paşabahçe Mağazası’nda gerçekleştirdiği imza gününde ziyaretçilerle bir araya geldi.

Kitabında “Türkiye’nin gururu” olarak nitelediği Paşabahçe’ye teşekkürlerini sunan Arda Türkmen, tariflerin hazırlık ve sunum aşamalarında Paşabahçe’nin ürünlerini tercih etti. Mutfağının şefi olmak isteyenler, birbirinden lezzetli 95 farklı tarifin yer aldığı yemek kitabını Paşabahçe Mağazaları’ndan da satın alabilir.

Paşabahçe Mağazaları, yoğun ilgi gören “Arda’nın Mutfağı“nın imza gününe Mart ayında Ankara’da ev sahipliği yapacak.

 

Paşabahçe Mağazaları Hakkında

 

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır.

‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de 13 ilde 47 lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 48 mağaza ile hizmet vermektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor