YAPI KREDİ GÖZ-ID ŞİMDİ DE ANDROİD’DE!

Türkiye’nin dijital bankası Yapı Kredi, devrim niteliğindeki uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan “göz tarama teknolojisi” ile bankacılık sektöründe bir ilke imza atan Yapı Kredi, şimdi bu uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara da taşıyor. Öncelikle iOS tabanlı akıllı telefonlar için geliştirilen “göz tarama” ile Yapı Kredi Mobil’e giriş bundan böyle Android tabanlı akıllı telefonlardan da yapılabilecek. 2016 yılının son çeyreğinde mobil şubesini yenileyen Yapı Kredi, Göz ID uygulaması, QR kod ile ATM’ye dokunmadan çok hızlı para çekme ve Çağrı Merkezi’ne direkt bağlanma gibi fonksiyonlarla bankacılık sektöründe yeni bir çağı başlatmıştı.

YAPI KREDİ GÖZ-ID ŞİMDİ DE ANDROİD’DE!
YAPI KREDİ GÖZ-ID ŞİMDİ DE ANDROİD’DE! Tugrul Demir
Bu içerik 582 kez okundu.
Reklam

Yapı Kredi olarak Türkiye’de bankacılığın teknolojik dönüşümüne öncülük ettiklerini belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan,

 

Yenilikçi yaklaşımımız, müşteri odaklı bankacılık anlayışımız ve bankacılığın dijital dönüşümüne sektörde öncülük etme vizyonumuz doğrultusunda, hizmete girdiği andan itibaren büyük ilgi gören Göz ID uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara da adapte ettik. Bundan böyle müşterilerimiz göz tarama özelliği ile Android tabanlı akıllı telefonlar üzerinden de tek hamlede mobil şubeye daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli giriş yapabilecek” diye konuştu.

 

Yapı Kredi’nin, geçmişinden gelen öncü rolü doğrultusunda 2016 yılının son çeyreğinde yenilenen Yapı Kredi Mobil ile çağdaş bankacılık devrini başlattıklarını vurgulayanDoğan, şu bilgileri verdi:

 

“Yenilenen Yapı Kredi Mobil uygulamamızı kullanarak müşterilerimiz çekecekleri tutarı belirleyerek ATM’lerden hiçbir tuşa dokunmadan, sadece QR kod ile para çekebiliyor. Ayrıca mobil şube üzerinden çağrı merkezimizi arayan müşterimiz kendini tanıtmasına gerek kalmadan daha hızlı hizmet alabiliyor. Yapı Kredi Mobil’e entegre edilen Google Search altyapısı ile müşterilerimiz arama sonuçlarından işlemlere, ödeme yapacakları faturaların kurumlarına, Akıllı Rehber kayıtlarına hızlı erişim sağlayarak direkt işlem yapabiliyor. Ayrıca EFT ya da havale seçimi yapmaya gerek kalmadan hızlıca para gönderilebiliyor, para transferi yaparken taksitli nakit avans kullanabiliyor, üçüncü kişilerle IBAN, dekont, hesap özeti, varlık ekstresi ve hesap hareketlerini paylaşabiliyor. Mobil şubeye giriş yapmadan piyasalar ile ilgili detaylı bilgilere de erişebiliyor. Türkiye’nin dijital bankası olarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya, devreim yaratan ilklerimize hız kesmeden önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz.”

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor