Rocco #SahneÖnü Konserleri Fatma Turgut ve Can Bonomo ile İzlenme Rekorları Kırdı

Her zaman genç, renkli, eğlenceli ve dinamik olanların tercihi Rocco, online konserler serisi #SahneÖnü konsepti ile binlerce eve konuk olmaya devam ediyor. Merakla beklenen konser serisinin yeni konukları Fatma Turgut ve Can Bonomo, 1,5 milyon kişilik izlenme sayısı ile sosyal medyaya damgasını vurdu. Rocco Müzik youtube kanalından yayınlanan unutulmaz performans izleyicilerle buluştu.

Rocco #SahneÖnü Konserleri Fatma Turgut ve Can Bonomo ile İzlenme Rekorları Kırdı
Rocco #SahneÖnü Konserleri Fatma Turgut ve Can Bonomo ile İzlenme Rekorları Kırdı Tugrul Demir
Bu içerik 491 kez okundu.
Reklam

Büyük ilgi gören Rocco #SahneÖnü online konser serisi tüm hızıyla devam ediyor. Fatma Turgut ve Can Bonomo’nun unutulmaz performansıyla Salı akşamı gerçekleşen #SahneÖnü konseri 1,5 milyon kişilik izlenme sayısına ulaştı.

Rocco Müzik youtube kanalından yayınlanan konserler sosyal medyada en çok konuşulan başlıklardan oldu. Türkiye’nin dört bir yanından ve farklı yaşlardan müziksevere konser deneyimini yaşatan Rocco, bundan sonra da Türkiye’nin çok sevdiği sesleri evlerimize getirmeye devam edecek.

PepsiCo Hakkında

PepsiCo, her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 22 ayrı markasının yanı sıra diğer onlarca markasıyla gıda ve meşrubat alanında dünyanın en geniş portföyüne sahiptir. Ana şirketleri olan Quaker, Tropicana, Gatorade, Frito-Lay ve Pepsi Cola ayrıca, tüketicilerin hayatlarına keyif katan, ve dünya genelinde tanınan, saygı duyulan yüzlerce sağlıklı, lezzetli yiyecek ve içecek üretiyor. Yıllık cirosu 60 milyar dolara yaklaşan PepsiCo'nun, çalışanları toplum ve gezegenimiz adına daha sağlıklı bir geleceğe yatırım yaparak sürdürülebilir büyüme hedefini gerçekleştirmek için birlikte çalışıyor. Bu hedefe olan bağlılığın aynı zamanda PepsiCo için daha başarılı bir gelecek anlamına geldiğini düşünüyor ve bunu "Fayda Gözeten Performans" olarak adlandırıyor.

PepsiCo, "Fayda Gözeten Performans" vizyonu ile yerel tatlara hitap eden geniş yiyecek ve içecek yelpazesi sunmayı; enerji ve su kaynaklarını korumak ve ambalaj miktarlarını azaltmak da dahil olmak üzere çevre üzerindeki etkilerini asgari seviyeye indirmek için yenilikçi yöntemler bulmayı; çalışanlarına mükemmel bir çalışma ortamı sağlamayı; faaliyet gösterdiği yerlerde yerel topluluklara saygı göstererek onları desteklemeyi ve onlara yatırım yapmayı vaad ediyor. Türkiye'de atıştırmalık pazarında PepsiCo'nun yiyecek şirketi Frito Lay ile 1993 yılından bu yana, içecek pazarında ise PepsiCo İçecek ile 2009 yılından bu yana Türk tüketicisine kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor