Sevda Kuşun Kanadında’da bu hafta Genç Numan Kurtulmuş ekrana gelecek!

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında bu Cuma akşamı heyecan dolu bir bölümle geliyor!

Sevda Kuşun Kanadında’da bu hafta Genç Numan Kurtulmuş ekrana gelecek!
Sevda Kuşun Kanadında’da bu hafta Genç Numan Kurtulmuş ekrana gelecek! Tugrul Demir
Bu içerik 576 kez okundu.
Reklam

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında heyecan dolu bir bölümle geliyor. Oyuncu kadrosunda başrollerini Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal Ali Buhara Mete ve Bahadır Yenişehirlioğlu gibi isimlerin rol aldığı ‘Sevda Kuşun Kanadında’ 3 Şubat Cuma akşamı izleyici karşısına çıkacak.

 

Dizinin 24. bölümünde Kaşıyaralı’nın Ömer’den intikam almak için kurduğu sinsi tuzağı, Asım’ın zor kararını, genç Numan Kurtulmuş’u ve babası Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş ekrana gelecek.

 

3 Şubat Cuma akşamı 24. Bölümünde neler olacak?

 

Ömer’in Sınavı

 

Ömer’in Kaşıyaralı’dan intikam almak için yaptığı plan başarılı bir şekilde işlemiştir. Kaşıyaralı canını kurtarmıştır ancak alemde büyük bir itibar kaybına uğramıştır. Hemen harekete geçen Kaşıyaralı, Ömer’e karşı sinsi bir plan yapar. Ömer bu hamleyi hiç beklememektedir. Canevinden vurulan Ömer hayatının sınavıyla karşı karşıyadır.

 

Asım Ne Yapacak?

 

Asım ise peşine düşen ajanla karşı karşıya gelmiştir. Ancak ajan tek başına değildir. Onu koruyan birileri vardır. Ajan Asım’ı projeleri vermezse Elif’i öldürmekle tehdit eder. Bir yanda Elif bir yanda hayatını adadığı Milli Silah projesi… İşin içine Leyla da girince olaylar iyice karmaşık bir hal alır. Zafer’in ise bütün amacı Asım’ın silah projesini ortadan kaldırmaktır.

 

 

Küçük Numan Kurtulmuş

 

Nişanlısı Mustafa ile problemler yaşayan Zeynep hastalanmıştır. Ve bu durumdan kimsenin haberi yoktur. Babası Hüsnü’den habersiz Doktor İsmail Niyazi Kurtulmuş’un muayenehanesine gider. Henüz gençlik döneminin başında olan Numan Kurtulmuş da babasının yanındadır.

 

Cuma Saat 20.00’de TRT 1’de

 

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan'ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen'in, başrollerini Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal Ali Buhara Mete ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizi, 3 Şubat Cuma akşamı 24. bölümüyle TRT 1 ekranında izleyici karşısına çıkacak.

 

KÜNYE

Tarih: Her Cuma saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında

Yapım: Sonart Yapım

Yapımcı: Mesut Uçakan

Yönetmen: Ayhan Özen

Senaryo: Mustafa Burak Doğu, Oktay Berber, Nehir Aksu

Oyuncular: Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal Ali Buhara Mete ve Bahadır Yenişehirlioğlu

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor