"ÖZLEDİM SENİ" RAFLARDA YERİNİ ALDI!

İngiliz yazar Kate Eberlen'in kaleminden çıkan ve Pena Yayınları ile okuyucularla buluşan “Özledim Seni” Tess ve Gus'ın aşklarını konu alarak okuyuculara tutku dolu hikaye sunan sürükleyici bir roman.

Tugrul Demir
Bu içerik 324 kez okundu.
Reklam

Tess ve Gus'ın tutkulu aşk hikâyesini konu alan kitap, ikilinin 1997'de İtalya'nın Floransa şehrinde tanışmasıyla başlıyor.

 

İngiltere'ye dönmeden önceki son günlerinde San Miniato al Monte kilisesini gezerken karşılaşan ikili, aynı gün içerisinde Floransa'nın en meşhur köprüsü olan Ponte Vecchio'da da birbirlerine rastlar. Tess, Gus'tan en iyi arkadaşı Doll ile fotoğrafını çekmesini rica eder. 16 yıl boyunca birbirlerini görmeyen ikili, 2013 yılında Floransa'da karşılaşarak birbirlerine âşık olurlar.

 

Günlük yaşamda karşımıza çıkan insanların hayatlarımızı nasıl etkilediği fikrinin kendisini çok etkilediğini söyleyen yazar Kate Eberlen, ilk romanı olan Özledim Seni’yi şu soruyu sorarak yazmaya başladığını söylüyor: "Hayatınızda birkaç saniyeliğine denk geldiğiniz kişi ya beraber olmanız gereken kişiyse?"

 

Tutkulu ve sürükleyici diliyle Özledim Seni, raflarda yerini aldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor