TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli

TRT 1 gündüz kuşağında “İyi Fikir” ve “Ana Kuzusu” programları ile “Adını Sen Koy” dizisi ekranlara gelecek

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli
TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli Tugrul Demir
Bu içerik 547 kez okundu.
Reklam

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 3 Şubat Cuma günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

 

Dini Konular İyi Fikir’de!

3 Şubat 2017 Cuma günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programının konuğu Fatih Çıtlak, dini ve toplumsal hayata dair soruları cevaplayacak. Yemek Ustaları Ali ve Sevim Ertek, İbrahim ve Aysel Çınar Erzurum yöresine ait birbirinden güzel yemek tarifleri ile programda yer alacaklar. İyi Fikir 3 Şubat Cuma günü saat 09.30'da TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Ana Kuzusu’nda Final Heyecanı!

Ana Kuzusu’nun 3 Şubat Cuma günü yayınlanacak bölümünde 16 altının sahibini bulacağı özel oyunlar, hafta birincisini belirlemede büyük rol oynayacak. Zamana karşı yapılacak özel oyunlar sonunda değerlendirmeyi ise sunucu Özlem Balcı yapacak.

 

11. haftanın finalinde ilk özel oyun, giysileri koliye yerleştirme olacak. Yarışmacılar, giysileri en kısada sürede düzgün bir şekilde koliye yerleştirmeye çalışacak. Hafta finalinin diğer bir özel oyunu ise pazar arabası taşıma olacak. Yarışmacılar, belirlenen parkurda Pazar arabasını en kıs sürede eve getirmek için mücadele verecek. Finalin son özel oyunu ise Gaziantep yöresine özgü olmasıyla tanınan yuvalama yapmak olacak. Yarışmacılar, 10 dakika içinde en çok yuvalamayı yapmayı çalışacak.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

 

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 100. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 3 Şubat Cuma günü saat 17.00’de 100. bölümü ile ekrana gelecek. Zehra annesine verdiği sözleşmenin Ömer’de olduğunu görünce Ömer’in kendisine yalan söylediğini düşünür ve bu evlilik oyununa daha fazla devam etmeyeceğini söyler. Ömer Zehra’yı bu defa gerçekten kaybettiğini hisseder ve arkasından Zehra’nın evine gider. Zehra’yı ikna etmek için her yolu dener. Ancak Zehra konağa dönmemekte çok kararlıdır. Ömer Zehra’yı gerçekten kaybettiğini düşünür. Son kez Zehra ile konuşmayı deneyecektir. Bu sırada radyodan bir patlama haberi anonsu geçer ve yaralılar/ölüler arasında Zehra Kervancıoğlu ismi de vardır. Ömer şok içinde kalır.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor