‘’BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞI’’NIN SAĞLIK SPONSORU OLDU"

Kaliteli sağlık hizmetlerini yaygınlaştırma vizyonuyla çalışmalarına devam eden Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu, Türkiye ve İstanbul’un tanıtımı ile sağlıklı yaşam ve spor bilincinin yaygınlaşmasına katkı sağlayan 29. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’na sağlık sponsoru olarak destek verdi.

‘’BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞI’’NIN SAĞLIK SPONSORU OLDU
‘’BOĞAZİÇİ KITALARARASI YÜZME YARIŞI’’NIN SAĞLIK SPONSORU OLDU Tugrul Demir
Bu içerik 337 kez okundu.
Reklam

Türkiye’de sağlık sektörünün öncülerinden olan Bayındır Sağlık Grubu, 29. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nın sağlık sponsoru oldu. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından bu yıl 29. kez düzenlenecek olan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, İstanbul Boğazı'nda gerçekleştirilecek... Dünyanın birçok ülkesinden farklı katılımcıların yarıştığı etkinlik, bu yıl 23 Temmuz 2017'de 29.'ncusu düzenlenecek. 50 ülkeden 1100'ü yabancı, 2000'ni aşkın yarışmacının İstanbul Boğazı’nda kulaç atacağı, 23 Temmuz 2017 tarihinde yapılacak olan yarışa, Bayındır Sağlık Grubu da sağlık sponsorluğunu üstlenerek destek verdi.

 

Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin; Bayındır Sağlık Grubu olarak hastalara şifa dağıtırken, ana hedefimiz sağlıklı nesiller yetiştirmek, muhtemel sağlık sorunları oluşmadan gerekli önlemlerin önceden alınmasını sağlamak... Bunun için de toplumun bilinçlenmesi, sağlıklı yaşamın kurallarını yaşam tarzı haline getirmesi ve bu kuralları uygulaması gerekiyor. Sağlıklı yaşamın en temel gereklerinden biri de ‘spor’un toplumda yaygınlaştırılması... Yıllardır benim de katılmaktan büyük keyif aldığım ve Dünya Açık Deniz Yüzme Birliği (WOWSA-World Open Water Swimming Association) tarfından 2016 yılının en iyi açık deniz yarışı seçilen bu organizasyon sağlıklı yaşam ve spor bilincinin aşılanması açısından son derece önem taşıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin ve İstanbul’un tanıtımına da büyük katkı sağlıyor. Bu nedenle Bayındır Sağlık Grubu olarak bu yıl 29. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’na sağlık sponsoru olarak destek vermekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkan Yardımcısı, Boğaziçi Organizasyon Komitesi Başkanı Nihat Usta da bu yıl 29.su düzenlenecek olan ve geleneksel hale gelmiş olan Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nın Türkiye’nin ve İstanbul’un tanıtımına büyük bir katkı sağladığına dikkat çekerek, “Dünyanın dört bir yanından sporcuların katıldığı dev bir organizasyonu tam 29 yıldır düzenliyoruz. Uluslararası olan bu organizasyon elbette ki sponsorluk desteğiyle daha da güçlenerek yoluna devam ediyor. Bu yıl da Türkiye’de sağlık sektörünün önde gelen kurumlarından Bayındır Sağlık Grubu’nun sağlık sponsoru olması bizi çok daha güçlü kıldı. Desteğinden dolayı Bayındır Sağlık Grubu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Bayındır Sağlık Grubu Hakkında:

Bayındır Sağlık Grubu’nun temeli, 1992 yılında o zamanki adıyla Bayındır Tıp Merkezi ile hizmet vermeye başlayan Bayındır Hastanesi’ne dayanmaktadır. İş Bankası iştiraklerinden olan grup, kısa sürede sağlık alanında referans kurumlardan biri haline gelmeyi başarırken, bunda, tam zamanlı çalışan deneyimli hekim kadrosunun yanı sıra, hedeflenen nitelikli hizmet anlayışını sağlamak için kurum tarafından özümsenen temel değerler de önemli rol oynamaktadır. Etik değerlere saygılı, kanıta dayalı tıp ve hasta odaklı hizmet anlayışına sahip Bayındır Sağlık Grubu; Bayındır Hastanesi Söğütözü ile başlayan bu anlayışını kısa sürede Bayındır Hastanesi Kavaklıdere, Bayındır Hastanesi İçerenköy, Bayındır Tıp Merkezi Levent ve İstanbul’da sayısı 5’e ulaşan Bayındır Diş Klinikleri’nde de başarıyla uygulayarak, vermekte olduğu sağlık hizmetinin etki alanını genişletmiştir

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor