TRT 1 Gündüz Kuşağı Bugün de Dopdolu!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 10 Şubat Cuma günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Bugün de Dopdolu!
TRT 1 Gündüz Kuşağı Bugün de Dopdolu! Tugrul Demir
Bu içerik 456 kez okundu.
Reklam

Dini Konular İyi Fikir’de!

10 Şubat Cuma günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programının konuğu Yusuf Kavaklı, dini ve toplumsal hayata dair merak edilen soruları cevaplayacak. Ayrıca, Bitki Uzmanı Şevki Güngör de bitkiler ve bakımı konusunda bilgi verecek. İyi Fikir 26 Ocak Perşembe günü saat 09.30'da TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Ana Kuzusu’nda Yarışma Heyecanı Bitmiyor!

Ana Kuzusu’nun 10 Şubat 2017 Cuma günü yayınlanacak bölümünde yine birbirinden özel final oyunları yer alıyor. 12. haftanın finalinde ilk özel oyun, düğme dikme olacak. Yarışmacılar, karışık olarak kendilerine verilen düğmeleri, uygun bir şekilde giysiye dikmeye çalışacak.

 

Hafta finalinin diğer bir özel oyunu ise tepside su dolu bardak taşıma olacak. Yarışmacılar, belirlenen parkurda tepsideki bardaklar ile en fazla suyu taşımak için mücadele verecek. Finalin son özel oyunu ise kardan kale yapmak olacak. Yarışmacılar, belirlenen süre içinde en çok kardan kale yapmaya çalışacak.

 

Seksenler dizisinin sevilen oyuncusu Özlem Balcı’nın sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.30’dan itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 105. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 10 Şubat 2017 Cuma günü saat 17.00’de 105. bölümü ile ekrana gelecek. Ömer Ayşe’nin bayılmasına Zehra’nın anlattıklarını sebep olduğunu düşünür ve bunun için Zehra’yı suçlar. Zehra Ayşe ile konuşmadığını söylese de Ömer’i ikna edemez. Ayşe’ye hastanede refakat eden Zehra ve Ömer arasındaki buzlar erir gibi olsa da Zehra gitmekte kararlıdır. Doktor Ayşe’nin durumunun stabil olduğunu onun tek ilacının sevgi ve mutluluk olduğunu söyler. Böyle bir zamanda Zehra’nın gitmesi Ayşe için büyük bir yıkım olacaktır. Ömer kardeşi için endişelenirken aslında kendisi de Zehra’ya farkında olmadan alışmıştır. Ayşe taburcu olduğunda Zehra yeninden mahalleye döner. Ömer Zehra’yla son bir defa konuşmak ve onu ikna etmek için yanına gider. Ömer Zehra’ya gerçekleri söyleyecek midir? Zehra konağa geri dönecek midir?

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor