Symantec Norton Güvenlik Çözümleri AV-TEST Enstitü’nün prestijli “En İyi Koruma” ödülünü kazandı

Symantec Corporation’un Norton güvenlik çözümleri, gelişmiş siber saldırıları durdurma konusunda, Av-Test‘nin önde gelen ödüllerinden “En İyi Koruma 2016” ödülünü üst üste ikinci kez kazandı. Symantec, iş ve tüketici kategorilerinde iki yıl üst üste bu prestijli ödülü kazanan ilk şirket oldu.

Symantec Norton Güvenlik Çözümleri AV-TEST Enstitü’nün prestijli “En İyi Koruma” ödülünü kazandı
Symantec Norton Güvenlik Çözümleri AV-TEST Enstitü’nün prestijli “En İyi Koruma” ödülünü kazandı Tugrul Demir
Bu içerik 422 kez okundu.
Reklam

AV-TEST CEO’su Andreas Marx yaptığı açıklamada, “Başka hiçbir şirketin sağlayamadığı bir başarıya imza atan Norton’un güvenlik çözümleri aynı anda iş ve tüketici koruması kategorilerinde en yüksek korumayı sağladı. Ayrıca Norton Security, 2016 test serilerinde de özellikle rakip çözümlerle kıyaslandığında etkileyici güvenlik korumasını kanıtlamış oldu” dedi.

AV-TEST’in altı testinin hepsinde Norton Security her sanal saldırıyı engellerken, Norton’a en yakın rakip marka dahi sıfırıncı gün tehditlerinden çoğunu en az iki kez kaçırdı.

 

Güvenlik çözümlerine yapay zeka desteği

Symantec Security Teknolojisi Başkan Yardımcısı Adam Bromwich, “Siber suç artışının hızı ve kapsamına karşı, Symnatec’in ilk önceliği devamlı olarak çözümlerimizi yenilemektir. Bu yıl kullanıcılarımızı en son saldırı tekniklerinden korumak için gelişmiş öğrenme teknolojisini ve çok yönlü sıfırıncı gün korumasını piyasaya sürdük. Büyük veri ağımızı yapay zeka yetenekleriyle bir araya getiren çözümlerimiz, kullanıcılarımızın güvenliğini sağlamaya yardımcı oluyor” dedi.

Dünyada iş zekası için geliştirilmiş en büyük çaplı sivil tehdit savunması olan Symantec, 175 milyon tüketici ve girişimciyi, 163 milyon e-mail kullanıcısını, 80 milyon web kullanıcısını koruyor ve her gün ortalama 8 milyar civarında güvenlik talebini çözümlüyor.

 

Symantec’in amiral gemisi bireysel çözümü Norton Security, AV-Testleri’nin tüm koruma kategorilerinde, iki yıl üst üste, sıralamaya giren 20 ürünü ezdi geçti. Norton, kullanıcıların bağlantıları ve özel bilgilerini günümüzün en saldırgan tehditlerinden ve fidye yazılımlardan koruyor. Çok katmanlı koruma teknolojileri sayesinde yüksek riskli dosyaları iş zekası ve sıfırıncı gün korumayla önceden tanımlıyor ve sıfırıncı gün tehditlerini makine performansını yavaşlatmadan durduruyor.

 

 

 

Btburada Hakkında:

2014 yılında faaliyetlerine başlayan Btburada İleri Teknolojik Ürünler Ltd. Şti. dünyanın önde gelen şirketlerinin geliştirdiği ağ iletişim sistemleri, olağanüstü durum ve felaket yönetimi ve bilgi güvenliği gibi çözümleri Türkiye pazarına kazandıran genç ve dinamik bir şirkettir. Sağladığı ileri teknoloji çözümleri ve müşteri memnuniyetinin her zaman en ön planda yer aldığı hizmetleri ile kısa sürede bilişim sektörünün en çok tercih edilen şirketlerinden birisi olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

 

Ürün ve çözümlerinin tüm Türkiye genelinde yaygın bir şekilde müşterilerine ulaştırılabilmesi için gelişmiş bir iş ortaklığı kanal yapısını hayata geçiren Btburada, sağladığı avantajlar ve fırsatlarla bu yapısını her geçen gün büyütmeye devam ediyor. Btburada, ayrıca kurum ve kuruluşlar için doğrudan satış faaliyetleri de yürütüyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor