Şubat ayında elektronik müziğin ünlü isimleri burn Enerji İçeceği ile Türkiye’de!

17 Şubat’ta Arjantinli genç DJ/prodüktör Barem burn Enerji İçeceği desteğiyle Clique’in kabininde olacak. Tam adıyla Mauricio Barembuem, çocukluk yıllarını blues ve rock’a adamış bir müzik adamı. Sonraları dijital devrimin gücünden yararlanan Barem, Ableton ve Reason gibi yazılımlarla haşır neşir olunca, Techno dünyasına giriş yapmış bulundu. Perlon, Spectral Sound, Studio One, Ovum, 7th Cit gibi müzik şirketlerinin işlerinden esinlenen Barem, ilk EP’sini Unfoundsound Records tarafından 2005 yılında çıkardı. Kariyerine İyi bir başlangıç yapan Barem, dijital ortamlarda yayınladığı birkaç EP’den sonra Matthew Dear ve Loco Dice gibi ünlülerin çalıştığı bir label olan Minus Records ile anlaştı. Bu aşamadan sonra çok sayıda albüm çıkardı. Birbirini izleyen performanslara TimeWarp, Creamfields, Mutek, Tomorrowland gibi hatrı sayılır festivaller de eklenince, Barem artık adı dünya çapına yayılmış bir DJ haline geldi.

Şubat ayında elektronik müziğin ünlü isimleri burn Enerji İçeceği ile Türkiye’de!
Şubat ayında elektronik müziğin ünlü isimleri burn Enerji İçeceği ile Türkiye’de! Tugrul Demir
Bu içerik 354 kez okundu.
Reklam

17 Şubat’ta Richy Ahmed Klein’da burn Enerji İçeceği desteğiyle elektronik müzikseverlerle buluşacak. Hot Creations plak şirketinin yetenek avcısı Richy Ahmed, DJ & prodüktörlük kariyerini de başarıyla sürdürüyor. Strictly Rhythm etiketiyle ‘Can’t You See’ EP’sini yayınlayan ve House müziği funk, disko, hip hop ile bir tencerede eriten Ahmed, İngiltere’nin en kayda değer yeteneklerinden biri.

 

22 Şubat’ta Flamme, burn Enerji İçeceği desteğiyle Dublin’li disko duayeni Magnier’i (House of Disco) ağırlayacak. The House of Disco’nun kurucusu olan Magnier, yıllarca biriktirdiği bilgi ve deneyimi disko ve house müziği harmanladığı canlı beatlerle birleştirerek çıtayı yükseltiyor.

 

24 Şubat’ta Ankara’da Kite International’da burn Energy Drink desteğiyle African Nightgerçekleşecek. Afrika , Rnb ve Trap ritmlerinin bir araya geleceği  Kite’da benzerlerine yurt dışında rastlanabilecek 'college party' ortamı müzikseverleri bekliyor

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor