Paraşüt, 2. Kez Türkiye'nin En Başarılı Startup'ları Listesinde!

Startup 100 Projesi'nin Kazananları Açıklandı. Paraşüt, 100 Girişim Arasında 2. Sıradaki Yerini Aldı.

Paraşüt, 2. Kez Türkiye'nin En Başarılı Startup'ları Listesinde!
Paraşüt, 2. Kez Türkiye'nin En Başarılı Startup'ları Listesinde! Tugrul Demir
Bu içerik 390 kez okundu.
Reklam

Bu yıl ikincisi düzenlenen 'Startup 100 Projesi'nin kazananları açıklandı. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilen bulut tabanlı ön muhasebe uygulaması Paraşüt, 14 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde Türkiye'nin en başarılı ilk 100 startupı arasında 2. olarak plaketini aldı. Bu başarısıyla Paraşüt, iki yıl üst üste 2.'lik koltuğundaki yerini almış oldu.

 

İlk 10'a giren startuplara ödül verilen araştırma, Zorlu Holding, Türk Ekonomi Bankası, Yiğit IDK Groups sponsorluğunda ve TOBB Girişimciler Kurulu Endeavor Türkiye ve Startup Dergisi destekleriyle gerçekleştirildi.

 

Türkiye'nin en beğenilen startupları listesi, başarılı girişimleri bir araya getirmek, öne çıkarmak ve bu alanda projeleri olan yeni girişimleri teşvik etmek amacıyla oluşturuldu. Liste sıralaması, sektörün önde gelen 62 isminin katkılarıyla büyük jüri oylamasıyla gerçekleşti.

 

Paraşüt Kurucu Ortağı Sean Yu, konuyla ilgili olarak şu sözleri aktardı:

"Paraşüt olarak, aldığımız ödüllere bir yenisini daha ekleyerek başarılarımızı katlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu önemli projede iki yıl üst üste 2. sırada yer almış olduk. Başarılarımızın süreklilik teşkil etmesi bizim için ayrı bir motivasyon kaynağı.

 

 

Yenilikçi olmak ve gelişen teknolojilerle birlikte kendimizi hep ileriye taşımak en önemli hedefimiz oldu. Kurulduğumuz yıldan bugüne bu hedef doğrultusunda 130.000 işletmeye ulaştık. Bu başarıları yakalamak için doğru ekip ile çalışmanın önemi çok büyük. Bu ödülü bizlere layık gören, destek veren herkese ve Paraşüt ekibine teşekkürlerimi sunuyorum."

 
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor