Vakko Esmod Moda Akademisi’nden genç yeteneklere burs imkanı

Sektörün geleceğine yön verecek yaratıcı ve başarılı moda tasarımcılarını hayata kazandırmayı hedefleyen Vakko Esmod Moda Akademisi, genç yeteneklere burs imkanı sunuyor. 2017-2018 eğitim yılı için sunulan ve 3 yıllık eğitim sürecini kapsayan burs başvuruları ve portfolyo teslimleri 27 Nisan 2017 tarihine kadar alınacak.

Vakko Esmod Moda Akademisi’nden genç yeteneklere burs imkanı
Vakko Esmod Moda Akademisi’nden genç yeteneklere burs imkanı Tugrul Demir
Bu içerik 524 kez okundu.
Reklam

Moda sektörünün geleceğine yön verecek yaratıcı ve başarılı moda tasarımcılarını hayata kazandırmak amacıyla Türkiye’nin en köklü moda markası Vakko ile dünyanın en etkin moda okulu ESMOD işbirliğinde kurulan Vakko Esmod Moda Akademisi, 2017-2018 eğitim yılı için genç yeteneklere yüzde 50 burs imkanı sunuyor. 27 Nisan 2017 tarihine kadar alınacak burs başvuruları, portfolyo sunumu ve çizim sınavı olmak üzere iki etaptan oluşuyor. Portfolyo sunumundan oluşan ilk etabı başarıyla tamamlayan adaylar, ikinci etaba katılmaya hak kazanacaklar.

 

Portfolyo sunumu; katılımcının moda tasarımında kariyer hedefleri, sevdiği sanatçı ve tasarımcıların çalışmalarından örnekleri içerecek ve başvuru sahibinin yaratıcı kimliğini ifade edecek şekilde hazırlanacak. Sadece moda tasarımı çizimlerinin değil, farklı malzemelerin kullanımı ile hazırlanacak tüm yaratıcı çalışmaların değerlendirileceği portfolyo sunumları İngilizce, Fransızca ve Türkçe yapılabilecek.

 

İlk etabı geçen öğrenciler, portfolyo teslimini takip eden 15 gün içinde çizim sınavına davet edilecek. Çizim sınavından oluşan ikinci etabın sonunda başarılı o

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor