UZMANLARIN GÖZÜYLE TÜRK YAPI SEKTÖRÜ 2016 ANALİZLERİ

Yapı-Endüstri Merkezi, 22 yıldır aralıksız olarak yayımladığı “Türk Yapı Sektörü Raporu”nu uzman ekonomistlerin geleceğe yönelik değerlendirmesiyle birlikte açıklıyor.

UZMANLARIN GÖZÜYLE TÜRK YAPI SEKTÖRÜ 2016 ANALİZLERİ
UZMANLARIN GÖZÜYLE TÜRK YAPI SEKTÖRÜ 2016 ANALİZLERİ Tugrul Demir
Bu içerik 589 kez okundu.
Reklam

28 Şubat 2017 Salı günü “Ekonomistler Türk Yapı Sektörünü Değerlendiriyor / Türk Yapı Sektörü 2016 Analizleri ve 2017 Öngörüleri” konulu düzenlenecek etkinlikte Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran, Fortune Türkiye Genel Yayın Direktörü Cüneyt Toros ve Ekonomist Mahfi Eğilmez, raporu 2017 yılına dair öngörüleriyle birlikte değerlendirecekler. Yatırımcıların, mimarların, yapı malzemesi üreticisi ve tedarikçilerinin, sektör profesyonellerinin, sektör temsilcilerinin ve basının izleyeceği etkinlikte katılımcılar sektöre dair somut öneriler elde edecekler.

 

Ardex, Dizayn Grup, Ege Seramik, Fibrobeton, Işıklar Yapı Ürünleri, İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER), Modelpan, Şişecam Düzcam, Tarkett, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD), Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) ve Vitra Artema desteğiyle hazırlanan raporda ekonomik gelişmeleri ulusal ve uluslararası ölçekte yapı sektörünün verileri en kapsamlı şekilde sunuluyor.

 

“Türk Yapı Sektörü Raporu” Türkiye ve Dünya ekonomisini, küresel ekonomik göstergeleri, inşaat sektörünü, gayrimenkul piyasaları, yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlik hizmetlerini, yapı malzemesi sanayisini, üretim ve tüketim detaylarını, ihracat ve ithalat büyüklüklerine ilişkin verilerle değerlendirerek sektörü analiz ediyor.

 

Ekonomistlere Göre Yapı Sektörünü Neler Bekliyor?

Türk Yapı Sektörü Raporu’nun Ekonomist – Dr. Can Fuat Gürlesel işbirliği ile gerçekleştirilecek sunumunun ardından Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran, Fortune Türkiye Genel Yayın Direktörü Cüneyt Toros ve Ekonomist Mahfi Eğilmez, rapordan çıkan sonuçları 2016 yılı değerlendirmeleri ve 2017 yılı öngörüleriyle birlikte derinlemesine ele alacaklar.

 

Ekonomistlerin rapora ilişkin okumaları-değerlendirmeleri katılımcıların somut bilgiler edinmelerini sağlayacak. Ekonomistler katılımcılara, yeni pazarları işaret edecek, risk faktörlerine dikkat çekecek, fırsatları adresleyecek ve somut, net bilgiler edinmelerine yardımcı olacaklar. Türk yapı sektörünün reçetesi niteliğini taşıyan rapor, sektörün karar alıcıları ve profesyonelleri için bir rehber niteliği taşıyacak.

 

PROGRAM

10.00 – 10.30 Kayıt ve Kahve İkramı

10.30 – 11.00 Türk Yapı Sektörü Raporu Sunumu

Dr. Can Fuat Gürlesel – Ekonomi ve Strateji Danışmanlık Hizmetleri

11.00 – 12.00

Oturum: Ekonomistler Türk Yapı Sektörünü Değerlendiriyor

Cüneyt Başaran – Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni

Cüneyt Toros – Fortune Türkiye Genel Yayın Direktörü

Mahfi Eğilmez – Ekonomist, Yazar

12.00 – 12.30 Soru-Cevap

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor