SEK Günlük Süt’e İstanbul Teknik Üniversitesi TTO Onayı

Yarım asırlık deneyimiyle süt sektörünün en köklü markalarından olan, yüksek teknoloji kullanarak kaliteli ve lezzetli ürünleriyle sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunan SEK Günlük Süt’ün kalitesi İstanbul Teknik Üniversitesi TTO tarafından onaylandı.

SEK Günlük Süt’e  İstanbul Teknik Üniversitesi TTO Onayı
SEK Günlük Süt’e  İstanbul Teknik Üniversitesi TTO Onayı Tugrul Demir
Bu içerik 443 kez okundu.
Reklam

Sağlığa ve Türk damak tadına değer katan, yüksek teknoloji kullanarak kaliteli, lezzetli, hijyen, ürünleriyle sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunan doğal ve lezzetli SEK Günlük Süt, yeni teknoloji ile sütün ilk günkü tazeliğini uzun süre saklayabiliyor.

SEK Günlük Süt’ün, uluslararası akredite kurumlara gönderilerek başlayan ürün analiz sürecinin sonunda %100 doğal SEK Günlük Süt’ün protein, vitamin ve mineral değerleri ile yüksek besin değeri İstanbul Teknik Üniversitesi TTO (Teknoloji Transfer Ofisi) tarafından onaylandı. Bu süreçte ayrıca fabrika ziyareti yapılarak SEK Günlük Süt’ün gelişmiş üretim ve dolum teknolojisi de yerinde incelendi. SEK Günlük Süt, mikrofiltrelerden geçip sağlığa zararlı bakterilerden arındırıldıktan sonra 72⁰C’de 15 saniye pastörize ediliyor ve özel dolum teknolojisi ile ambalajlara dolduruluyor.

Türk Gıda Kodeksi gereği hiçbir katkı maddesi içermeyen, gelişmiş üretim ve dolum teknolojisi ile öncü bir ürün olan SEK Günlük Süt’ü, raf ömrü boyunca ilk günkü tazeliğiyle buzdolabında saklayabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor