GENÇLER YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ İÇİN İLK ADIMI VODAFONE FREEZONE İLE ATACAK

Vodafone Türkiye'nin gençlik markası Vodafone FreeZone ana sponsorluğunda StudyExpo Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla düzenlenen “StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı”, yabancı dil ve yaz okulları alanında faaliyet gösteren 50’yi aşkın seçkin okulu Türk öğrencilerle buluşturacak. Alanında Türkiye’nin en geniş katılımlı etkinliği olarak gösterilen StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı, 25-26 Şubat’ta İstanbul Harbiye Hilton, 28 Şubat’ta Ankara Sheraton, 2 Mart’ta İzmir Hilton ve 4 Mart’ta İstanbul Kozyatağı Hilton’da düzenlenecek.

GENÇLER YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ İÇİN İLK ADIMI VODAFONE FREEZONE İLE ATACAK
GENÇLER YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ İÇİN İLK ADIMI VODAFONE FREEZONE İLE ATACAK Tugrul Demir
Bu içerik 431 kez okundu.
Reklam

 Vodafone Türkiye'nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 26 yaş ve altı gençler için sunduğu avantajlara bir yenisini ekledi. Vodafone FreeZone ana sponsorluğunda StudyExpo Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla düzenlenen StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı, yabancı dil ve yaz okulları alanında faaliyet gösteren 50’yi aşkın seçkin okulu Türk öğrencilerle buluşturacak. Alanında Türkiye’nin en geniş katılımlı etkinliği olarak gösterilen StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı ile Türkiye’deki yurtdışı eğitim etkinliklerine yeni bir soluk getirilmesi hedefleniyor.

 

Yurtdışında dil öğrenmek için önemli fırsat

25-26 Şubat’ta İstanbul Harbiye Hilton, 28 Şubat’ta Ankara Sheraton, 2 Mart’ta İzmir Hilton ve 4 Mart’ta İstanbul Kozyatağı Hilton’da düzenlenecek fuarlarda, öğrenciler yurtdışındaki dil ve yaz okulları ile bire bir görüşerek ilk ağızdan bilgi sahibi olma şansını yakalayacak. Fuara İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda, Güney Afrika, Fransa, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Almanya, Fransa, İspanya, İsviçre, İtalya, Rusya ve Japonya gibi ülkelerden seçkin dil okulları katılacak. “Kişisel Gelişim ve Kariyer Seminerleri”nin de verileceği fuarda, çeşitli etkinlikler ve ödüllü yarışmalar yapılacak; katılımcı okullar tarafından cazip indirimler ve promosyonlar sunulacak.

 

 

Engin Aksoy: “Vodafone FreeZone ile gençlere eğitim alanında yeni fırsatlar sunuyoruz”

 

Vodafone FreeZone ile gençlere her daim yeni fırsatlar sunduklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

 

“Her tüketicinin ihtiyacına yönelik beklentisinin farklı olmasından hareketle oluşturduğumuz Vodafone FreeZone markasıyla 26 yaş ve altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun kampanyalar düzenlemeyi sürdürüyoruz. Konsept yurtdışı eğitim fuarları alanında uzman olan StudyExpo işbirliğiyle İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleştireceğimiz StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı ile Türk gençleri dünyanın önde gelen 50’yi aşkın okuluyla buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Türkiye’de bugüne kadar yapılmış en geniş katılımlı Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı ile gençlere yurtdışındaki dil ve yaz okulları ile bire bir görüşerek ilk ağızdan bilgi sahibi olma fırsatı sunacağız. Vodafone FreeZone ile gençler için yeni özgürlük alanları yaratmaya devam edeceğiz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor