AGT, WOODEX’TE İRAN PAZARINDAKİ GÜCÜNÜ SERGİLEDİ

Mobilya bileşenleri sektörünün öncü markalarından olan AGT, İran’ın en önemli fuarı Woodex 2017’de yer aldı. 2017 yeni panel renkleri ile fuar ziyaretçileri ile buluşan AGT’nin ürünleri bu yıl, İran’daki bayilerinin hem stand tasarımlarında hem de teşhirde yer aldı. İran’ın mobilya yan sanayisi alanındaki tek fuarı olan Woodex, Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İtalya, Çin gibi ülkeler başta olmak üzere 60 ülkeye ev sahipliği yaptı.

AGT, WOODEX’TE İRAN PAZARINDAKİ GÜCÜNÜ SERGİLEDİ
AGT, WOODEX’TE İRAN PAZARINDAKİ GÜCÜNÜ SERGİLEDİ Tugrul Demir
Bu içerik 327 kez okundu.
Reklam

Bu yıl 15. si düzenlenen Woodex Uluslararası Mobilya Yan sanayileri, Aksesuarları ve Ağaç İşleme Makineleri Fuarı Tahran Fuar Alanı’nda gerçekleşti. AGT, Woodex Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuar ve Ağaç İşleme Makineleri Fuarı’nda Panel koleksiyonuna kattığı 20 yeni renk ile fuarda ilgi odağı oldu.

 

Firma bayileri 270 ve 210’ar m2’lik standlarıyla Woodex’te yer aldılar. Tasarımlarında AGT Profil, AGT Panel ve AGT Panel’in kullanıldığı standlarda, camın kusursuz berraklığı ahşapla birleştirilerek modern bir görünüm elde edildi. Standlarda özellikle markanın yeni Soft Touch panelleri kullanılarak, tek renk profillerden doğan, sade şıklık ve uyum ön plana çıkarıldı.

 

İran’ın başkenti Tahran’da gerçekleşen ve bu yıl 60 ülkeden sektörün en önemli firmalarına ev sahipliği yapan Woodex Fuarı’yla ilgili konuşan AGT Genel Müdürü Şirzat Subaşı; “İran, mobilya sektörü için çok önemli bir pazar. Biz de bu pazarın en güçlü oyuncularından biriyiz. AGT kalitesini ve ürün çeşitliliğini tüm sektöre yakından gösterme fırsatı bulduğumuz bu fuarı bu nedenle çok önemsiyoruz. Woodex Fuarı’nda da 2017 yeni panel renklerimizi lanse ettik, büyük ilgi ve beğeniyle karşılandı. İhracatımızda önemli payı olan İran pazarında güçlü bayilerimiz ve ürünlerimizle etkimizi gün geçtikçe artırmayı planlıyoruz” dedi.

 

AGT, Woodex Fuarı’nın ardından, İran’daki bayi ve ustalarına özel Parke Ürün Eğitimi gerçekleştirdi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor