TRT 1 Gündüz Kuşağı!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 21 Şubat Salı günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan “Bir Yastıkta Kocayalım”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı!
TRT 1 Gündüz Kuşağı! Tugrul Demir
Bu içerik 411 kez okundu.
Reklam

Ekolojik Hayat İyi Fikir’de!

21 Şubat 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programında, Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı, evde uygulanabilir doğal temizlik formüllerinden bahsedecek. Psikolog Serap Duygulu, aile içinde bireyler arası ilişkilerden bahsedecek. Ayrıca Stil Danışmanı Dicle Turgal, vücut tipine göre giyinmenin kurallarını anlatacak. İyi Fikir 21 Şubat Salı günü saat 09.30'da TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

21 Şubat 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, bir gün öncesinin gerginliğiyle salı sabahında da ütüden çıkan bir tartışma yaşayan çift, sonrasında market alışverişi yapmak için dışarı çıkacak ve eve döndüklerinde Levent’in anne ve babasının çat kapı ziyaretiyle gerilecek. Kısa süreli de olsa evi terk eden Levent, aile danışmanı Dr. Zafer Akıncı’nın gelmesine yakın eve geri dönecek. Dr. Zafer Akıncı’nın öfke problemi ile ilgili telkinleri Levent’in davranışlarında etkili olabilecek mi?

 

Hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Doktor Zafer Akıncı’nın yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getiriyor.

 

Ana Kuzusu’nda Yarışma Heyecanı Devam Ediyor!

Ana Kuzusu’nun 21 Şubat 2017 Salı günü yayınlanacak bölümünde heyecan artarak devam ediyor. Buket Uçar, eski penyeyi fular yaparak değerlendirmeye çalışacak. Zeynep Kızıltan, mutfak görevinde doğum günü pastası yapacak. Meltem Karadağı’nın görevi ise doğum günü kutlaması sonrası temizlik yapmak olacak. Tuğba Gönan ise doğal temizlik ürünleri kullanarak sehpadan leke çıkaracak.

 

Yeliz Güler’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.50’den itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

 

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 112. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 21 Şubat 2017 Salı günü saat 17.00’de 112. bölümü ile ekrana gelecek. Fikret’in adamları tarafından kaçırılan Yasemin ne olduğunu anlamadan kendini eli kolu bağlı bulur. Yasemin’in kaçırıldığını gören Ömer arabanının peşine düşer ama bir süre sonra izlerini kaybeder. Ömer, Tayfun’dan yardım ister diğer yandan da Zehra’nın da başına bir şey gelmiş olabileceğinden korkar. Hemen Zehra’nın yanına gidip onun güvende olduğundan emin olmak istemektedir.

 

Zehra ise olaylardan habersiz eve gider. Yasemin’in evde olmadığını görünce kursta olduğunu düşünüp ev işlerini yapmaya koyulur. Bir yandan da Ömer’e olan kızgınlığını atmaya çalışmaktadır. Ömer, Zehra’nın yanına gelir ama Yasemin’in kaçırıldığını söyleyemez. Zehra’dan gizlice bir şekilde Yasemin’i bulmaya çalışacaktır. Ama Yasemin eve gelmeyince Zehra ve Salim durumdan habersiz endişelenmeye başlar. Mahallede de Yasemin’in olmaması dedikodulara sebep olacaktır. Ömer, Yasemin’i kaçıranların kim olduğunu öğrenebilecek midir?

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor