Sevda Kuşun Kanadında Yeni Bölümü ile Salı Akşamı TRT1 Ekranında!

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında’nın Salı günü saat 20.00’de ekrana gelecek olan yeni bölümünde, Hüsnü’nün vurulması sonrası gelişen olaylar ve darbeye zemin hazırlamak için üniversiteyi kimlerin ateşe verdiği anlatılıyor

Sevda Kuşun Kanadında Yeni Bölümü ile Salı Akşamı  TRT1 Ekranında!
Sevda Kuşun Kanadında Yeni Bölümü ile Salı Akşamı  TRT1 Ekranında! Tugrul Demir
Bu içerik 396 kez okundu.
Reklam

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında heyecan dolu bir bölümle geliyor. Oyuncu kadrosunda başrollerini Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal Ali Buhara Mete ve Bahadır Yenişehirlioğlu gibi isimlerin rol aldığı ‘Sevda Kuşun Kanadında’ 28 Şubat Salı akşamı 27. Bölümünü ile izleyici karşısına çıkacak.

 

28 Şubat Salı akşamı 27. Bölümde neler olacak?

 

KARANLIK ODAKLAR İŞ BAŞINDA

Hüsnü, sokakları kan gölüne çevirmeye çalışan ve karanlık odaklarca kullanılan devrimci gençler tarafından vurulmuştur. Herkes şoktadır. Amiral ise elini ovuşturmaya başlamıştır bile. Peki, Hüsnü’nün vurulmasına MTTB’li gençler nasıl karşılık verecektir?

 

 

ÖMER’E BÜYÜK ŞOK

Hapse atılan Ömer, diğer kabadayılarla aynı koğuşa konmuştur. Kaşıyaralı, Ömer’in işini bitirmek için bunun iyi bir fırsat olduğunu düşünmektedir; ancak Ömer’in de ona bir sürprizi vardır. Bir süre sonra Ömer’in hapis günleri sona erecektir. Kendisini kimin hapisten çıkardığını öğrendiğinde ise büyük bir şaşkınlık geçirecektir. Ömer, asıl şoku mahalleye döndüğünde yaşayacaktır.

 

 

ASIM VE ELİF ATEŞİN ORTASINDA

Artık iş çığırından çıkmış Amiral ’in talimatıyla üniversiteler ateşe verilmiştir. Sağcı solcu kavgası iyice kızışmış, olaylar darbecilerin istediği şekilde ilerlemektedir. Solcular üniversiteyi işgal etmiştir. Asım ve Elif olayların tam ortasında kalmıştır. Ömer de oradadır ve Işık’ın oyunuyla tuzağa düşürülmüştür.

 

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan'ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen'in, başrollerini Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal Ali Buhara Mete ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizi, 28 Şubat Salı akşamı 27. Bölümü ile TRT 1 ekranında izleyici karşısına çıkacak.

 

 

KÜNYE

Tarih: Her Salı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında

Yapım: Sonart Yapım

Yapımcı: Mesut Uçakan

Yönetmen: Ayhan Özen

Senaryo: Mustafa Burak Doğu, Oktay Berber, Nehir Aksu

Oyuncular: Gürbey İleri, Buse Varol, Ufuk Bayraktar, Yavuz Bingöl, Müge Boz, Alper Türedi, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal Ali Buhara Mete ve Bahadır Yenişehirlioğlu

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor