YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KARİYER FESTİVALİ’17 BAŞLIYOR

Sektörün önde gelen isimleri Kariyer Festivalinde Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşiminde öğrencilerle bir araya geliyor. Öğrenciler ve mezunlar; fuar stantlarında kurum yetkilileri ile buluşup birebir iletişime geçebilecek, staj ve iş başvurularını yapıp, mülakatlara katılabilecek.

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KARİYER FESTİVALİ’17 BAŞLIYOR
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ KARİYER FESTİVALİ’17 BAŞLIYOR Tugrul Demir
Bu içerik 442 kez okundu.
Reklam

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Kariyer Festivalinde, sektörden 105 firma öğrenci ve mezunlar ile bir araya gelmiş, sektörün öncü firmaları iş ve staj başvurusunda bulunan yüzlerce Yeditepe öğrencisini iş hayatına dahil olmasına katkı sağlamıştı.

Bu yıl düzenlenecek Kariyer Festivali ile eş zamanlı düzenlenen Kariyer Fuarlarına 140 firma öğrenci ve mezunlar ile buluşacak. Ayrıca alanında başarılı 70 isim kendi kariyer süreçleri ve sektörde edindikleri bilgileri aktaracak ve merak edilen soruları cevaplayacak.

Kariyer Günleri’17 ye katılacak isimler arasında Microsoft CTO’su Onur Koç, ORKA Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, Moda Tasarımcısı Arzu Kaprol, Show TV Ana Haber sunucusu Jülide Ateş, Robincode.org kurucusu Gözde Erbaz, Turkcell Marka Yönetimi & İletişimi Müdürü Doruk Yılmaz, SAP Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal gibi alanında başarılı isimler yer alacak.

Kamu kuruluşları çerçevesinde de Devlet Personel Başkanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Sermaye Piyasaları Kurumu gibi başlıca kurumlar katılım gösterecek. Gün boyunca, Rektörlük binasındaki salonlarda eş zamanlı gerçekleşen konferansların yanı sıra workshoplar düzenlenerek günün daha verimli ve dolu bir şekilde geçirilmesi amaçlanıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor