Baba Candır’da Oyuna Karşı Oyun!

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi Baba Candır, 60. bölümü 5 Mart Pazar günü saat 20.00’da dizi severler ile buluşacak.

Baba Candır’da Oyuna Karşı Oyun!
Baba Candır’da Oyuna Karşı Oyun! Tugrul Demir
Bu içerik 380 kez okundu.
Reklam

Başrollerini Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Sertan Erkaçan, Özdemir Çiftçioğlu, Ayfer Tokatlı, Gökçe Çiçek Özülkü, Cansu Diktaş gibi usta oyuncuların paylaştığı dizinin yeni bölümünde izleyiciler oldukça ilginç dakikalar yaşayacak.

 

Baba Candır’ın 60. bölümünde Haluk’un hafızasının geri gelmesi için çabalayan Çelik ailesi, MR sonucunun temiz çıktığını öğrenmesiyle Haluk’un devam ettirdiği oyuna karşı onlar da bu oyunu devam ettirme kararı alır ve karşılıklı soğuk savaş başlar. Bununla birlikte çocuklar hala babalarının nerede olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Nermin’i bir şekilde kandırıp babalarının kaldığı yeri öğrenmek akıllarına gelen ilk seçenektir. Diğer yandan Salih Usta, Nesrin ve Aysima’yı Paşabahçe’ye geri göndermeye uğraşırken; Nesrin Güzelce’de kalabilmek için tüm yolları deneyecektir.

 

Çelik Ailesi Haluk’a hafıza kaybı oyununu itiraf ettirebilecek mi? Salih Usta Nesrin ve Aysima’yı evlerine geri gönderebilecek mi? Çocuklar babalarının nerede olduğunu öğrenip ona kavuşabilecekler mi?

 

Hepsinin cevabı “Baba Candır”ın 60. bölümünde 5 Mart Pazar günü saat 20.00’da TRT 1 ekranında dizi severler ile buluşacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor