Hangimiz Sevmedik’te 26 Yıllık kadrolu âşıklar sonunda evleniyor!

‘Hangimiz Sevmedik’ yeni bölümü ile 6 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak!

Hangimiz Sevmedik’te 26 Yıllık kadrolu âşıklar sonunda evleniyor!
Hangimiz Sevmedik’te 26 Yıllık kadrolu âşıklar sonunda evleniyor! Tugrul Demir
Bu içerik 346 kez okundu.
Reklam

TRT 1’in bol kahkahalı sıcacık mahalle dizisi ‘Hangimiz Sevmedik’ her hafta konularıyla Yeşilçam’a göndermeler yaparken diğer yandan da özlenen mahalle yaşamının sıcaklığını ekrana getirmeye devam ediyor.

 

Başrollerinde Can Yaman, Yeliz Kuvancı, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat’ın yer aldığı ‘Hangimiz Sevmedik’ 6 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00’da 29’uncu bölümü ile ekrana gelecek.

 

‘Hangimiz Sevmedik’ 6 Mart Pazartesi günü saat 20.00’de yeni bölümü ile yayınlanacak!

 

 

İlyas ve Şevval nikâh tarihlerini almışlardır. Emel haberi alınca yıkılır. Muhtarlığın kapısına bırakılan bebek mahallenin göz bebeği olacaktır. Yuvacık mahallesi herkesi bağrına bastığı gibi onu da bağrına basacaktır. Tarık ile Itır İlyas’ı yanlış kararından vazgeçirebilmek için bir plan yaparlar. Bu planı uygularken Adile ve Münir’den yardım alırlar.

 

Öte yandan Ayşen ve Şener yazı beklemeden evlenmeye karar verirler. Yapacakları gizli nikâhta Emel ve İlyas’tan şahit olmalarını isterler. Emel ile İlyas’ı birleştirme konusunda Adile ve Münir’in de bir planı vardır. Planı devreye sokarlar.

 

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği, BSK Yapım tarafından yayına hazırlanan ‘Hangimiz Sevmedik’ 6 Mart 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

 

HANGİMİZ SEVMEDİK KÜNYE

Yapımcılar: Çağrı Bingüller – Başak Bingüller

Yapım: BSK YAPIM

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Senaryo: Alphan Dikmen – Başak Angigün

Müzik: Günay Uysal

Oyuncular: Can Yaman (Tarık Çam) – Yeliz Kuvancı (Itır Yeşil) - Cengiz Bozkurt (Şener Yeşil) ve Altan Erkekli (Münir Yeşil ) – Gül Onat (Adile Çam) Bülent Şakrak (İlyas Çiçek) – Mehtap Bayrı (Ayşen Akça) Deniz Oral (İhsan Durulmaz) – Veysel Diker (Şevket Özler) Şerif Erol (Hulusi Gültekin) – Selma Kutluğ (Mürüvvet Erol)- Tuba Erdem (Şükriye Durulmaz) – Pelin Ermiş (Emel) - Erdem Baş (Metin Durulmaz) – Berfu Öngören (Perran Özler) Barış Başar (Zeki Durulmaz) – Onur Sermik (Halit Güney ) Funda Bostanlık (Sevda Çam) – Bağış Angigün (Ahmet Demir) - Batuhan Uçar (Tuncay Yeşil) – Doğa Konakoğlu (Feridun Demir) - Ersin Arıcı (Sami )

Konuk Oyuncular: Efe Erkekli (Genç Münir ) – Nergis Taşyürek (Genç Adile), Açelya Elmas

Yayın Kanalı: TRT 1

Yayın Günü: 6 Mart 2017 Pazartesi saat: 20.00

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor