BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTESİ’ NDE KALİTELİ EĞİTİM ALIN

Ülkemizde her geçen gün üniversite sayısı artmakta; ancak bununa birlikte eğitim kalitesi azalmaktadır. O yüzden de mezun olan çoğu kişi üniversiteden sonra birkaç yıl kendilerine donanım katmak için kurslara katılmaktadır.

BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTESİ’ NDE KALİTELİ EĞİTİM ALIN
BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTESİ’ NDE KALİTELİ EĞİTİM ALIN seobaz
Bu içerik 461 kez okundu.
Reklam

Ülkemizde her geçen gün üniversite sayısı artmakta; ancak bununa birlikte eğitim kalitesi azalmaktadır. O yüzden de mezun olan çoğu kişi üniversiteden sonra birkaç yıl kendilerine donanım katmak için kurslara katılmaktadır. İşverenlerin özellikle tercih ettikleri kişiler ise dil bilgisi olan, yurtdışı deneyimi yaşayan, yurtdışında eğitim gören kişiler olmaktadır. Sizde ülkemizde iyi bir üniversiteye gidecek yeterli puanı alamadıysanız artık üzülmenize gerek yok. Çünkü çok uygun fiyatlara Bosna Hersek Üniversitesi'ne 1940’lı yılların sonunda kurulmuş, Avrupa’nın köklü eğitim kurumlarından birisidir ve dünya üzerinde eğitim kayıt yaptırabilirsiniz. Sizde bu konu hakkında biraz araştırma yapmak ve gerekli tüm bilgilere ulaşmak istiyorsanız Türkiye’ de bu işi sizin için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı yapmaktadır. Türkiye ‘ de yetkili olan tek kuruluştur.

Bosna Hersek Üniversitesi 1940’lı yılların sonunda kurulmuş, Avrupa’nın köklü eğitim kurumlarından birisidir ve dünya üzerinde eğitim tercih etmeyi düşünüyor ancak dil konusu yüzünden tereddüt ediyorsanız; bu konuda sıkıntı yapmanıza gerek yoktur. Çünkü üniversiteye kayıt olduğunuz zaman ders alacağınız hocalar Türk olduğu için dersleri anadilinizde işlersiniz. Ana dilinizde eğitim gördüğünüz için dersleri daha kolay kavrayabilir ve hiçbir noktasını kaçırmazsınız.

Eğitim sistemi ise uluslar arası eğitim siteminde dayanmakta ve tüm yenilikleri takip etmektedir. Sizde bu üniversiteden mezun olduğunuz zaman hem uluslar arası alanda tanınan bir diplomaya sahip olabilirsiniz. Hem de YÖK tarafından Türkiye’ de denkliği kabul edilen bir diploma almış olursunuz. Bu sayede bir sürü meslektaşınızın önüne geçme ve istediğiniz ülkede çalışabilme imkanına sahip olursunuz. Ayrıca burada aldığınız eğitimle daha çok uygulamalı dersler görerek mesleğinize daha iyi hazırlanabilirsiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi 1940’lı yılların sonunda kurulmuş, Avrupa’nın köklü eğitim kurumlarından birisidir ve dünya üzerinde eğitim Türkiye’ deki üniversitelere göre sınıflarda daha az kişi bulunduğu için öğrencilere daha fazla pratik yapabilme imkanı sunmaktadır. Uygulamalı dersler vererek öğrencileri meslek hayatına daha öğrencilik hayatından itibaren hazırlamaktadır. Bu da Bosna Hersek’ te eğitim gören öğrenciler diğer rakiplerinin önüne geçmektedirler.

Bosna Hersek Üniversitesi  Danışmanlık Hizmetleri

Sizde almış olduğunuz eğitimle fark yaratmak ve gerekli donanımlara sahip olarak mezun olmak istiyorsanız çok uygun fiyatlarla güzel bir üniversitede okuyabilirsiniz. Ayrıca Bosna Hersek’ te yaşarken bir yandan da yabancı dil öğrenebilir ve kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz. Ayrıca yurtdışında yalnız yaşamak size birçok ayrıcalık sağlayacaktır. Ancak Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı aracılığıyla üniversiteye gittiğiniz zaman orada sizin için düzenlenen kaynaşma partileri, değişik organizasyonlarla birlikte hem farklı kültürlerle kaynaşabilir hem de kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmesiniz.

Bosna Hersek Üniversitesi 1940’lı yılların sonunda kurulmuş, Avrupa’nın köklü eğitim kurumlarından birisidir ve dünya üzerinde eğitim hakkında bilgi almak istiyorsanız Eurostar danışmanlığa giderek hocaların tanıtım videolarını izleyebilir, öğrencilerin okul hakkındaki görüşlerini öğrenebilirsiniz. Bu sizin aklınızdaki soru işaretlerini tamamen giderecek ve giden öğrencilerin memnuniyetlerini gördükçe sizde zaman kaybetmeden hemen gitmek isteyeceksiniz. Bunun için beklemenize ya da sınavlara girerek stres olmanıza gerek yoktur. Sadece kayıt olmaya karar vererek hemen bir üniversiteli olabilirsiniz. Sizde zaman kaybetmeden üniversite tercihinizi yapmalısınız.

BOSNA HERSEK ÜNİVERSİTESİ

TÜRKÇE EĞİTİM BÖLÜMLERİ

·  HUKUK - 2.000 €

·  HUKUK LİSANS TAMAMLAMA - 2.000 €

·  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ - 2.500 €

·  İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

·  MİMARLIK - 2.500 €

·  MİMARLIK LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

·  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ - 2.500 €

·  MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

·  BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ - 2.500 €

·  İŞLETME YÖNETİMİ - 2.500 €

·  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - 2.500 €

·  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

·  ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ - 2.500 €

·  ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ LİSANS TAMAMLAMA - 2.500 €

 

 

Bosna Hersek Üniversitesi İstanbul Merkez kayıt ofisi :

İstiklal Caddesi No:49 (Mavi han ) kat:5
Taksim/ İstanbul/ Türkiye

http://www.bosnahersekuniversitesi.net/

 0212 709 8 709 – 0212 244 66 00

0553 407 01 43 – 0553407 01 44

0553 406 9912 – 0553 406 99 13

0507 430 17 33 – 0553 407 01 45

0553 407 17 59 – 0553 407 01 35

0553 407 01 36 – 0507 335 12 48

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor