Öğrencilere Eğitim Velilere Karne

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu TOSFED Kadınlar Kurulu tarafından düzenlenen ‘Velinin Karnesi Nasıl?’ sosyal sorumluluk projesi, İstanbul Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu'nda devam etti...

Öğrencilere Eğitim Velilere Karne
Öğrencilere Eğitim Velilere Karne Tugrul Demir
Bu içerik 330 kez okundu.
Reklam

2016 Türkiye Pist Maxi Grup Şampiyonu Borusan Otomotiv Motorsport takımından İbrahim Okyay ve 2016 Türkiye Offroad Şampiyonası Sınıf 1 Birincisi İlayda Hancı öğrencilere trafik güvenliği ve otomobil sporları ile ilgili temel bilgiler verilirken, okul girişinde BMW 320 TC pist otomobili sergilendi. Seminerin sona ermesinin ardından velisi otomobil kullanan öğrencilere karneler dağıtılırken, öğrencilerden annelerinin otomobil kullanırken kurallara uyup uymadığını değerlendirmeleri istendi.

Farklı illerde belirlenen okullarda ilköğretim öğrencilerine yönelik düzenlenen seminerler Bursa ve İstanbul'un ardından Eskişehir, İzmir ve Ankara gibi farklı illerde de devam edecek. Seminerlerin sonunda, en başarılı 20 veliye TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde, uzman eğitmenler tarafından ücretsiz ileri sürüş teknikleri eğitimi verilecek. 2017-2018 öğretim yılında daha detaylı ve geniş kapsamlı olarak devam etmesi için çalışmalara şimdiden başlanan projenin, bu yıl 5.000 ilköğretim öğrencisine ulaşması hedefleniyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor