TRT 1 Gündüz Kuşağı, Haftaya Hareketli Bir Başlangıç Yapıyor!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 6 Mart Pazartesi günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan “Bir Yastıkta Kocayalım”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı, Haftaya Hareketli Bir Başlangıç Yapıyor!
TRT 1 Gündüz Kuşağı, Haftaya Hareketli Bir Başlangıç Yapıyor! Tugrul Demir
Bu içerik 350 kez okundu.
Reklam

Sağlıklı Kilo Vermenin Yolları İyi Fikir’de!

6 Mart 2017 Pazartesi günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programında, Obezite ve metabolik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr.Halil Coşkun obezite cerrahisinden bahsedecek. Ünlü oyuncu Ümit Erdim, 45 kilo zayıflamasının hikâyesini anlatacak. Şef Danilo Zanna da birbirinden lezzetli sağlıklı yemek tarifleri ile programa tat katacak. İyi Fikir 6 Mart Pazartesi günü saat 09.15'de TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.15’de özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

6 Mart 2017 Pazartesi günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Yasemin bir konfeksiyon atölyesinde, Fatih ise bir su firmasında taşımacı olarak çalışmaktadır. Kıt kanaat geçinen iki kişilik Köklü ailesinde sorunlar vardır ve Fatih, aile danışmanı Doktor Zafer Akıncı ile görüşmeyi reddeder. Fatih Yasemin’in telefon faturası ödemesini yapmadığı için büyük gerginlikler yaşanır. Yasemin büyük bir sır saklamaktadır...

 

Hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Doktor Zafer Akıncı’nın yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getiriyor.

 

Ana Kuzusu’nda İkinci Sezon Heyecanı Devam Ediyor!

Ana Kuzusu’nun geçen hafta sonu yapılan eleme finalinde, Gülcan Pişkin ve annesi Fatma Coşkun elendiler ve yarışmaya veda ettiler. Elenen yarışmacıların yerine Esra Eskici ve annesi Fatma Ünal, üçüncü haftanın yeni yarışmacıları oldu.

 

İkinci sezonun ilk haftasında yarışmaya katılan Zeynep Kızıltan, Meltem Karadağı ve Buket Uçak, üçüncü haftada yarışacak diğer isimler olacak.

 

Ana Kuzusu’nun 6 Mart Pazartesi günü yayınlanacak 76. bölümünde yarışmacı kızlar, yapacakları görevlerde rakiplerinin annelerinden en çok altını almak için mücadele edecek.

Yeni yarışmacı Esra Eskici, ilk görevinde eski ayakkabıları süsleyecek. Buket Uçak, mutfak görevinde ıslak kurabiye yapacak. Meltem Karadağı, doğal temizlik ürünleri kullanarak havludaki makyaj lekesini çıkarmaya çalışacak. Zeynep Kızıltan ise piknik masası hazırlayacak.

 

Yeliz Güler’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 15.00’den itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 121. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 6 Mart 2017 Pazartesi günü saat 17.05’de 121. bölümü ile ekrana gelecek. Yener yurtdışına kaçmayı planlamaktadır. Zehra’yı da yanında götürmeye kararlıdır. Saklandığı için Zehra’yı kaçırması için bir adam tutmuştur. Yener’in adamı Beşir konağı bulmuş, Zehra’yı kaçırmak için fırsat kollamaktadır. Öte taraftan Fikret, Salim’i zor durumda bırakmaya devam etmektedir. Bu kez dükkân sahibini ayarlayarak dükkândan çıkmasını ister. Ömer, konağa kadar gelen tehlikeden habersiz de olsa Zehra’yı korumak için evden çıkmasına izin vermez. Aralarında başlayan yakınlaşmanın da etkisiyle Zehra Ömer’i dinler. Evdeyken Ömer’den bir mesaj gelir, acil yanına gelmesini istemektedir. Zehra, mesajda verilen adrese gittiğinde büyük bir tehlikeyle karşılaşır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor