New York’ta TARKAN Zamanı

Megastar Tarkan, SM Production organizasyonu ile gerçekleşen Amerika konserlerinin ilk ayağı olan New York’ta dünya starlarını ağırlayan Hammerstein konser salonundaki ilk konserinde 3500 kişiye Türkçe ve İngilizce en sevilen şarkılarını söyledi.

New York’ta TARKAN Zamanı
New York’ta TARKAN Zamanı Tugrul Demir
Bu içerik 460 kez okundu.
Reklam

Megastar Tarkan’ın, SM Production organizasyonuyla 2-3 Mart tarihlerinde New York’ta Manhattan Center Stüdyoları’nda bulunan Hammerstein konser salonunda, 5 Mart’ta ise Los Angeles’ta şehrin merkezinde yer alan, The Novo’da, Turkcell sponsorluğunda vereceği konserler serisi için start verdi. Megastar, biletleri satışa çıktıktan çok kısa bir süre sonra tükenen Amerika konserlerinin ilk ayağı olan New York’ta dünyaca ünlü sanatçıların sahne aldığı Hammerstein konser salonundaki ilk gecesinde konsere yoğun ilgi gösteren, Amerika’da yaşayan Türk sevenlerinin yanı sıra Rusya, Meksika ve İran’dan da sevenleri ile bir araya geldi.

 

Megastar, “Acımayacak” şarkısı ile sahneye çıktığı gecede “Kır Zincirlerini”, “Şıkıdım”, “Dudu”, “Öp”, “Touch”, “Come Closer”, “Bounce” gibi çok sevilen Türkçe ve İngilizce şarkılarını salonu dolduran sevenleri ile birlikte söyledi.

 

Tarkan’ın Amerika’daki ilk seri konserlerini gerçekleştiren, Amerika merkezli SM Production Group Genel Müdürü Şengül Oğuz, “1 yıldır bu konserler için çok kalabalık bir ekip olarak çalışıyoruz. Biletler satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tükendi ve izleyiciler arasında birçok farklı ülkeden izleyici vardı. Ancak salonu Tarkan’ın çoğunlukla Rusya, Meksika ve İran’dan sevenleri doldurdu.” dedi.

 

Megastar’ın 3 Mart tarihinde New York, Hammerstein konser salonunda ve 5 Mart tarihinde Los Angeles, The Novo’da Turkcell sponsorluğunda SM Production tarafından organize edilecek konserleriyle ilgili detaylı bilgiye http://tarkanliveus.com/ adresinden ulaşılabilir.

 

Tarih: 3 Mart 2017

Mekan: Hammerstein Ballroom, New York

Bilet Fiyatları: $80 - $250

 

Tarih: 5 Mart 2017

Mekan: The Novo by Microsoft, Los Angeles

Bilet Fiyatları: $80 - $175

 

SM Production Hakkında:

Türk iş adamı Metehan Oğuz’a ait, Proje Yönetimi, İletişim, Lisans ve Danışmanlık konularında faaliyet gösteren grup şirketlerinden biri olan SM Production Etkinlik Yönetimi, Konsept Tasarımı, Festival ve Konser Organizasyonu alanlarında hizmet veriyor. SM Production prodüksiyon alanında ses, ışıklandırma, sahne çözümleri gibi bir çok konuda himzet verirken, planlama ve lojistik alanında da marka ve şirketlere çözüm ortaklığı sunuyor. SM Production, Mart ayında Tarkan’ın New York’ta ve Los Angeles’ta gerçekleşecek olan konserlerinin organizasyonlarını üstlenmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor