ULUSLARARASI HIZLI TÜKETİM MARKASI MINISO, TÜRKİYE’YE GELİŞİNİ RENKLİ ETKİNLİKLE KUTLADI

Dünya genelinde 2 bini aşkın mağazası bulunan MINISO’nun kurucu ve baş tasarımcıları Miyake Junya ve Jackie Yip’in yanı sıra Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın da katıldığı etkinliğe, Survivor yarışmacısı olarak tanınan Mert Palavaroğlu ve Japon davul gösteri ekibi Taiko Drumming renk kattı. Etkinlikte, sanatçı Gökhan Keser de mini bir konser verdi.

ULUSLARARASI HIZLI TÜKETİM MARKASI MINISO, TÜRKİYE’YE GELİŞİNİ RENKLİ ETKİNLİKLE KUTLADI
ULUSLARARASI HIZLI TÜKETİM MARKASI MINISO, TÜRKİYE’YE GELİŞİNİ RENKLİ ETKİNLİKLE KUTLADI Tugrul Demir
Bu içerik 291 kez okundu.
Reklam

Kaliteli yaşamın herkesin hakkı olduğu felsefesini savunan; kendisini kaliteli, yaratıcı ve eğlenceli tasarımları, ulaşılabilir fiyatlara tedarik etmeye adamış global bir marka olan MINISO, her hafta yenilenen ürün gruplarını müşterileri ile Türkiye’de buluşmaya devam ediyor. Tokyo genel merkezli Japon ‘fast fashion’ tasarım markası MINISO, baş tasarımcısı olan Miyake Jyunya ve genç girişimci Ye Guofu tarafından kurulan MINISO, tüketiciye ‘basit, doğal ve kaliteli’ yaşam felsefesini ve ‘basit ve özüne dönen’ bir marka sunmayı hedefliyor.

 

MINISO’dan Renkli Kutlama

 

MINISO Türkiye’ye gelişini ve yeni mağazalarını Kanyon’da gerçekleştirdiği renkli etkinlik ile kutladı. MINISO’nun kurucu ve baş tasarımcıları Miyake Junya, Jackie Yip’in ve Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın katıldığı etkinlik oldukça eğlenceli geçti.

 

Gökhan Keser’den Mini Konser

 

Sanatçı Gökhan Keser de, izleyiciler için mini bir konser verdi. Performansıyla etkileyen sanatçı unutulmaz dakikalar yaşattı.

Etkinliğin sunumunu Survivor yarışmacısı olarak tanınan Mert Palavaroğlu yaparken, davetliler Japon davul gösteri ekibi Taiko Drumming’i izleme fırsatı buldu.

 

Türkiye’de Mağaza Yatırımlarıyla Büyüyor

 

Ataşehir Watergarden, Kanyon ve Ümraniye Meydan AVM’deki mağazalarını müşterileriyle buluşturan MINISO, üzerinde çalıştığı yeni projeleriyle yıl içinde mağaza sayısını katlayarak artırmayı ve yıl sonunda 10 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. İstanbul’un ardından Ankara, İzmir, Bursa ve Eskişehir gibi metropollerden sonra tüm Türkiye’de perakende pazarında güçlenmeyi planlayan markanın sonraki hedefi ise Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da yer almak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor