TRT 1 Gündüz Kuşağı!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 10 Mart Cuma günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan “Bir Yastıkta Kocayalım”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı!
TRT 1 Gündüz Kuşağı! Tugrul Demir
Bu içerik 440 kez okundu.
Reklam

Dini Konular İyi Fikir’de!

10 Mart 2017 Cuma günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programının konuğu Yusuf Kavaklı, dini ve toplumsal konularda merak edilen soruları cevaplayacak. İyi Fikir 10 Mart Cuma günü saat 09.30'da TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

10 Mart 2017 Cuma günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Yasemin ve Fatih birbirlerine itiraflarını yapmış ve birbirlerini desteklemeye söz vermişlerdir. Şimdi geriye bu büyük sırrı Fatih’in ailesiyle paylaşmak kalmıştır. Aile Danışmanı Doktor Zafer Akıncı’nın verdiği görev ve öğrettiği yöntemler etkisini göstermeye başlamış, Yasemin her durumda eşinin kendisine destek olduğunu gördüğünde ona olan sevgi ve saygısı artmıştır.

 

Hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Doktor Zafer Akıncı’nın yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getiriyor.

 

Ana Kuzusu’nda Büyük Final!

Ana Kuzusu’nun 10 Mart 2017 Cuma günü yayınlanacak bölümünde özel oyunlar yer alacak. 12 altının sahibini bulacağı özel oyunlar, ikinci sezonun ilk haftasında elenecek kişinin belirlenmesinde büyük rol oynayacak.

 

Üçüncü haftanın eleme finalinde ilk özel oyun, anne- kız arasındaki iletişimi gösterecek olan sessiz sinema oyunu olacak. Yarışmacılar, kendilerine gösterilen resimleri annelerine tarifle anlatacak. Anneler, 5 dakikalık süre içinde en çok resmi tahmin etmeye çalışacak

Eleme finalinin diğer bir özel oyunu ise topla obje vurma olacak. Yarışmacı kızlar, hazırlanan parkurda tenis topuyla en çok objeyi vurma mücadelesi verecek. Eleme finalin son özel oyunu ise havuzda top taşıma olacak. Yarışmacı kızlar, havuza konan renkli topları file ile yakalayarak, en kısa da sürede belirlenen parkurda taşımaya çalışacaklar.

 

Özel oyunlarda dağıtılacak 12 altınla birlikte en altını olan yarışmacı, annesiyle birlikte elenecek. Elenen yarışmacının yerine hafta başında yeni bir yarışmacı annesiyle birlikte Ana Kuzusu’na katılacak.

 

Yeliz Güler’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.50’den itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 125. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 10 Mart 2017 Cuma günü saat 17.00’de 125. bölümü ile ekrana gelecek. Tayfun, Ömer’e Yener’in kardeşinin neden çalıştırdığını sorar. Ömer, Mehtap’ın Yener’in kardeşi olduğunu öğrendiğinde büyük bir şaşkınlık geçirir. Nihat’la konuşup işine son verilmesini ister. Mehtap nedenini sormak için odasına geldiğinde büyük bir öfkeyle kovar yanından. Aslında Ömer’in kızgınlığı Mehtap’a değil, aylardır bunu kendisinden saklayan Zehra’yadır. Bu olay bardağı taşıran su damlası olmuştur. Ömer bu kez kesin olarak, Zehra’yla arasında kalın bir duvar örmeye karar verir. Ömer, artık Zehra’nın başına ne gelirse gelsin ilgilenmeyecektir. Zehra sabah erkenden hastaneye gitmiştir. Koray’ın eşyalarını almak için atölyeye döner. Oğlunun vurulmasından Salim’i suçlayan Fikret, onun da canını yakmaya karar vermiştir, bunun için o da Salim’in kızlarından birinin canını yakacaktır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor