Moda Gelinlikler ve Fiyatları

Gelinliklerin yıllar geçtikçe farklı tasarımlara büründükleri açıktır. Genel olarak daha düz, sade ve kabarık olmayan tasarımlara yer veriliyor. Özel tasarım gelinlik modellerinin de daha çok balık ya da ince olarak etekleri uzanan tasarımlardan oluştuğunu göreceksiniz.

Moda Gelinlikler ve Fiyatları
Moda Gelinlikler ve Fiyatları Tugrul Demir
Bu içerik 327 kez okundu.
Reklam

 

Gelinliklerin yıllar geçtikçe farklı tasarımlara büründükleri açıktır. Genel olarak daha düz, sade ve kabarık olmayan tasarımlara yer veriliyor. Özel tasarım gelinlik modellerinin de daha çok balık ya da ince olarak etekleri uzanan tasarımlardan oluştuğunu göreceksiniz. Yine bel kısımlarında da dar oluşumlara yer veriliyor. Üstelik ön ya da arka bölümlerinde fiyonk detaylarının moda olduğunu söylemeliyiz. Son yıllarda moda haline gelen birkaç nesne ya da kumaş bulunuyor. Tasarımlarda bunları tercih etmeniz halinde de ödemelerin daha yüksek olması normaldir. Bunun yanı sıra çok fazla taşların olması da gelinliklerin daha yüksek fiyatlar üzerinden satılmasına neden olacaktır. Bunun için de sade modellere bakarak daha makul fiyatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Balık gelinliklerin de özel olarak tasarlanması söz konusudur. Burada gelin adaylarının ölçüleri ön planda tutuluyor. Sonuç olarak da bedene tam yağışan bu modellerin sunulması sağlanıyor. Beylikdüzü gelinlik modelleri ile de araştırmalarınızı yaparak fikir sahibi olabilirsiniz. Öyle ki balık şeklinde olmasına rağmen üzerinde yer alan objeler ya da askı türlerinden dolayı değişimler olacaktır. Aynı zamanda kumaş araştırmalarının da önemli olduğunu bilmelisiniz. Hoş gözükmenizin yanı sıra rahat olmanız da önemlidir. Bunun için kumaşların yapısına yönelikte fikir sahibi olmalısınız. Gelinliklerde kullanılan kumaşlara göre de fiyatlar değişim gösteriyor. Bu anlamda da bütçenize uygun olarak ilerleme gösterebilirsiniz.

 

Gelinliklerin Tamamlayıcı Aksesuarları

 

Modellerin tamamlanması için başta duvaklar ya da genel tabiriyle gelin başları önemlidir. Başlarda kullanılan kumaşların ya da taşların dahi uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Uzun duvakların artık çok fazla kullanılmaması söz konusudur. Hatta duvakların yerini zarif taçların aldığını göreceksiniz. Daha rahat hareket edilmesinden dolayı da gelinlerin sadece taçlardan yana tercihleri bulunuyor. Hoş bir topuz modeli ile de taçların sabitlenmesi esas alınıyor. Bunun yanı sıra gelin buketleri de diğer bir detay olarak sunuluyor. Buketlerde de renkli ve canlı çiçeklerin kullanıldığını göreceksiniz. Gelinlik modellerine bağlı olarak tüm aksesuarları tercih edebilirsiniz. Fiyat belirlemelerinin tüm bu aksesuarlara bağlı olarak da değişeceğini söylemeliyiz. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor