DOĞRU OLMAYAN TÜM SEÇENEKLERİ SEÇTİLER

Engin Hepileri’nin sunumuyla TRT 1’de yayınlanan Altın Petek Bilgi Yarışması’nda dün gece yarışan iki yarışmacı, bir soruda yanlış olan tüm seçenekleri seçmesi ilginç anlara neden oldu.

DOĞRU OLMAYAN TÜM SEÇENEKLERİ SEÇTİLER
DOĞRU OLMAYAN TÜM SEÇENEKLERİ SEÇTİLER Tugrul Demir
Bu içerik 299 kez okundu.
Reklam

Tuba Ardos, bronz jokerini kullanmayı unutunca elenirken; diğer yarışmacı Gizem Karabıyık jokerleri doğru kullanması sayesinde ödülünü garantiledi.

 

NORVEÇ’E SOMON TUTMA HAYALİ, UNUTKANLIKLA SUYA DÜŞTÜ

 

Azmiyle kanserin pençesinden kurtulan Tuba Ardos, balık tutmayı çok sevdiğini ve yarışmadan kazanacaklarıyla Norveç’e somon tutmaya gitmek istediğini söyledi.

 

Altıncı soruda ‘Işık’ anahtar kelimesini tercih eden yarışmacı, “Genellikle kubbelerin üzerinde küçük bir kule şeklinde yer alan ve yapının tepeden gün ışığı almasını sağlayan unsura ne ad verilir?” sorusunda iki kez yanlış seçeneği bronz jokeriyle seçti. Son bronz jokerini kullanmayı unutunca yarışmaya ödül kazanamadan veda etmek zorunda kaldı.

 

DENİZLERİN BEYNİNİ JOKERLERLE KURTARMA OPERASYONU

 

Hukuk öğrencisi olan ve gezmeyi ve kamp yapmayı seven Gizem Karabıyık, 15 bin liralık ödülünü garantilediği soruyu adeta jokere boğarak bildi.

 

Denizlerin beyni olarak bilinen, beyni, insan beyni kadar kıvrımlı; bilgi depolama ve hatırlama yeteneğine sahip hayvan hangisidir?” sorusuna önce ‘yunus’, sonra ‘balina’ ve son olarak ‘köpek balığı’ diyerek yanlış olan tüm seçenekleri bronz joker sayesinde geçti. Otomatik olarak son kalan ahtapot doğru cevabıyla 15 bin liralık ödülü garantiledi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor