Neden ucuz web site olmaz

Web sitesi hizmetlerini çok ucuz yollardan sağladığını iddia eden birçok ajans ve kurum var. Fakat her ne kadar tanım olarak basite indirgense de temelinde zahmet gerektiren bir iş olduğundan web sitesi tasarım fiyatlarının belli bir sınırlandırması vardır.

Neden ucuz web site olmaz
Neden ucuz web site olmaz Tugrul Demir
Bu içerik 359 kez okundu.
Reklam

 

Web sitesi hizmetlerini çok ucuz yollardan sağladığını iddia eden birçok ajans ve kurum var. Fakat her ne kadar tanım olarak basite indirgense de temelinde zahmet gerektiren bir iş olduğundan web sitesi tasarım fiyatlarının belli bir sınırlandırması vardır. Ucuz web sitesi tasarımı arayışında bulunan markalar ya da kişiler öncelikle çok büyük bir risk altına girdiklerinin farkında olmalılar. Teknik ve yaratıcılık anlamında oldukça zahmetli ve zaman gerektiren bir iş olan web sitesi tasarımı tüm detayları ile düşünüldüğünde gerçekten kaliteli bir iş yapılıyorsa fiyatlarının çok ucuz olması beklenemez. Sizi tamamen dijital üzerinde yansıtan bir alanın tüm detayları ile kurgulanmasının belli bir ortalama maliyeti vardır.

Ucuz yollu yaptıracağınız web site tasarımların birçoğu markanıza özel olmayacaktır. Yani önceden belirlenmiş belli kalıplar üzerinden hazırlanan sayfalarınız müşterilerinizin algısında bir farklılık yaratmaz. Bu da sizin her zaman geride kalmanıza yol açar. Aynı zamanda kodlama sisteminin de orijinal olarak yürütülmemesi ilerde teknik sıkıntıların yaşanacağı anlamına gelir. İçeriklerin girişlerinde problem çıkmasından tutun da sayfanın kaybolması gibi birçok zarara uğrayabilirsiniz.

Ucuz site tasarlayan kurum veya kişilerden de işinize dair bir garanti almanız pek de mümkün değil, Oldukça riskli ve sizin için önemli olan web sitesi tasarımı için mutlaka garantili hatta sözleşme sistemi olan firmalarla çalışmanızda fayda var. Web sitenizin her zaman eksiksiz olması ve iş takibinin düzenli olarak yapılabilmesi için bu sizin hakkınız hatta zaruri bir ihtiyacınızdır. SEO Firması Ajans olarak ‘ucuz’ adı altında sizleri kandırıp kalitesi işler çıkarmak yerine web siteniz için tüm gerekenleri markanıza özel bir şekilde olabilecek en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Ekibimizin yaratıcı ve uzman gücüne inanarak işlerinizin eksiksiz yürütülmesini sağlıyoruz. Bunu yaparken de bünyemiz içinde bulunan mühendis ve ödüllü tasarımcı arkadaşlarımızdan gücümüzü alıyoruz.

Web sitesi tasarımında en uygun fiyatları sunduğumuz gibi sözleşme ve garanti sistemi ile de karşılıklı güven ortamı yaratıyoruz. Ekibimizin teknik donanımı ve yaratıcılığına güvenimiz yanında çalışmalarımızı beğenmediğiniz taktirde ödediğiniz ücreti geri alabileceğinizi sözleşme ile belirlemiş oluyoruz.  Siz de tüm bu seçeneklerden yararlanarak ucuz site yalanından kurtulmak için bizimle çalışın. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor