İŞ SANAT’TA BU HAFTA

17 MART 2017, CUMA SAAT: 20.30 GONZALO RUBALCABA Charlie Haden Anısına

İŞ SANAT’TA BU HAFTA
İŞ SANAT’TA BU HAFTA Tugrul Demir
Bu içerik 435 kez okundu.
Reklam

Olağanüstü enstrüman tekniğiyle günümüzün en iyi Latin/caz piyanistlerinden biri kabul edilen Gonzalo Rubalcaba, 2014’te hayata veda eden, 30 yıllık dostu kontrbas virtüözü Charlie Haden anısına İş Sanat sahnesinde caz tutkunlarının aklından çıkmayacak bir konser verecek. Bir Palme d’Or, dört Grammy ödülü ve 15 Grammy adaylığıyla modern caz dünyasında kalıcı bir yer edinen sanatçı, dostu Haden’a adadığı gecede, 2015 tarihli ‘Charlie’ albümünden parçalar seslendirecek. 17 Mart 2017, Cuma akşamı saat 20.30’da gerçekleşecek bu muhteşem müzik ziyafetini kaçırmayın.

 

Bilet Fiyatları:

1.Kademe: 75 TL 2.Kademe: 60 TL 3.Kademe: 50 TL İndirimli: 40 TL Öğrenci: 20 TL

 

 

19 MART 2017, PAZAR SAAT: 15.00

MELİS BİRKAN İLE ÇOCUKLAR İÇİN MÜZİKLİ MASALLAR

 

 

 

İş Sanat’ın kısa sürede çok sevilen etkinliği Çocuklar İçin Müzikli Masallar’ın bu ayki konuk anlatıcısı oyuncu Melis Birkan olacak. Birkan, kendi seçtiği Ağustos Böceği ve Karınca’nın yanı sıra iki farklı dünya masalını da minikler için anlatacak.Oyuncular Aytek Önal ve Selim Can Yalçın’ın neşeli canlandırmalarına Eren Aydoğan piyanosuyla eşlik edecek. Çocuğunuz ve sizin için keyifli bir Pazar günü vadeden bu oyunu kaçırmak istemeyenler 19 Mart 2017 Pazar günü saat 15.00’ı ajandalarına not edebilirler.

 

 

Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL İndirimli: 15 TL

 

27 MART 2017, PAZARTESİ SAAT: 20.30

MİLLÎ REASÜRANS’TA PARLAYAN YILDIZLAR

SELİN NARDEMİR çello

MUHAMMEDJAN SHARIPOV keman

 

 

 

 

İş Sanat’ın Millî Reasürans’ta düzenlediği Parlayan Yıldızlar konser serisinin mart ayındaki konukları genç ve yetenekli sanatçılar Selin Nardemir (çello) ve Muhammedjan Sharipov (keman) olacak. Selin Nardemir, ilk orkestra deneyimini Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası ile yaşadı ve 2016 yılında Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve Cihat Aşkın Ensemble grubuna dahil oldu.2015 Romanya Remember Enescu Uluslararası Keman Yarışması’nda birincilik ödülüne layık görülen Sharipov ise eğitimini Salzburg Mozarteum Üniversitesi’nde Prof. Harald Herzl’in sınıfında sürdürüyor. Nardemir ve Sharipov’un özel hazırladıkları repertuvar ile dinleyicilerine enstrüman hakimiyetlerini sergileyecekleri konser 27 Mart 2017, Pazartesi akşamı saat 20.30’da gerçekleşecek.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor