ALPER FIRATLI’DAN SINGLE KUTLAMASI: AKUSTİK ONLİNE EV KONSERİ 4

“İçimdeki Kış” adlı yeni single çalışmasıyla gündemde olan Alper Fıratlı, gelenekselleşen “Akustik Ev Konserleri”nin 4.sünü düzenliyor.

ALPER FIRATLI’DAN SINGLE KUTLAMASI: AKUSTİK ONLİNE EV KONSERİ 4
ALPER FIRATLI’DAN SINGLE KUTLAMASI: AKUSTİK ONLİNE EV KONSERİ 4 Tugrul Demir
Bu içerik 296 kez okundu.
Reklam

Daha önce Tutmayın Beni – O Malum Meyve single çalışması ile sevenlerinden tam not alan sanatçı,kendi evinden canlı ve akustik olarak verdiği konserlerinde gökkuşağının her rengine özel yaptığı bestelerinin ve sevilen şarkılarının yanı sıra Barış Manço’dan Elvis Presley’e, Sezen Aksu’dan, Tarkan’a birçok ünlü sanatçının şarkılarına yaptığı coverları da dinleyicisiyle buluşturuyor. Her konserde Alper Fıratlı’ya ünlü bir konuğu da performansıyla eşlik ediyor.

 

BU KONSERİN KONUK SANATÇISI BENGİSU

 

Daha önce Ayşegül İnci, Funda, Aydilge ve Burcu Tatlıses gibi isimlerin konuk olduğu ev konserinin bu seferki konuğu “Dünyanın Öteki Ucuna” ve “İsyan Ediyorum” şarkılarıyla tanıdığımız Bengisu!

 

Türkiye’deki benzerlerinin arasından “kendi evinden” canlı olması, katılan dinleyicilerle söyleşi & kokteyl havasında geçmesiyle sıyrılan proje, farklı illerde yaşayıp konserlere katılamayan seyircilere de ulaşabilmek ve daha samimi bir ortamda dinleyiciyle buluşmak için düzenleniyor.

 

Yeni single “İçimdeki Kış”ın Londra’da tamamlanan video klip çalışmasının gösteriminin de yapılacağı sürprizlerle dolu ev konserini; Youtube ve Facebook'dan canlı olarak izleyebilirsiniz.

 

 

"ALPER FIRATLI KİMDİR?"

Daha paylaşacak çok rengi, çok duygusu ve çok melodisi olan Alper Fıratlı'nın bugüne kadarki solo müzikal macerası şu şekilde özetlenebilir:

İlk kez kendi adıyla 2015’te RUNLTD yapımcılığında çıkan single çalışmasında Alen Konakoğlu ile birlikte çalışan Alper Fıratlı, Tutmayın Beni ve O Malum Meyve isimli iki şarkıya yer vermiş, Tutmayın Beni (Turuncu Şarkı) için Hacivat-Karagöz gölge oyunu konseptiyle tamamını kendisinin tasarladığı kuklalarla yüzde yüz el yapımı bir klip çalışması yapmıştır. O Malum Meyve (Kırmızı Şarkı) içinse kırmızıyla ilgili tüm klişeleri tiye aldığı farklı bir video klibe imza atmıştır. Şubat sonunda çıkardığı yeni şarkısı İçimdeki Kış ile bir kez daha dinleyicilerinin karşısına çıkan sanatçı, şarkının yapım aşamasında bu kez Ümit Kuzer ile çalışmıştır.

“Ev konseri” konseptiyle kendi evinden canlı yayınlarla yaptığı akustik konserleriyle de Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. Funda, Ayşegül İnci, Burcu Tatlıses gibi isimlerin de konuk olarak yer aldığı proje devam etmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor