TRT 1 Gündüz Kuşağı!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 21 Mart Salı günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı!
TRT 1 Gündüz Kuşağı! Tugrul Demir
Bu içerik 418 kez okundu.
Reklam

Ekolojik Hayat İyi Fikir’de!

21 Mart 2017 Salı günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programında, Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı, evde uygulanabilir doğal temizlik formüllerinden bahsedecek. Psikiyatrist Uzm. Dr. Arzu Erkan Yüce ise kadın- erkek ilişkilerinden bahsedecek. Ayrıca, Biyolog Pervin Bulgak, cilt lekeleri ve saç dökülmeleri ile ilgili merak edilen soruları cevaplayacak. İyi Fikir 21 Mart Salı günü saat 09.30'da TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.30’da özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Ana Kuzusu’nda Yarışma Heyecanı Devam Ediyor!

Ana Kuzusu’nun 21 Mart 2017 Salı günü yayınlanacak bölümünde heyecan artarak devam ediyor. Beşinci haftanın ilk günü yarışmaya katılan Kezban Aktaş ve annesi Kadriye Öğünç sağlık nedeniyle yarışmadan ayrıldı. Ayrılan yarışmacıların yerine Aygün Tuncer ve annesi Aysu Tuncer, Ana Kuzusu’nun yeni yarışmacıları oldu.

 

Yeni yarışmacı Aygün’ün ilk görevi yırtık pantolona yama yapmak olacak. Kader Sarı, mutfak görevinde içli köfte yaparken Buket Uçak, doğal ürünler kullanarak verandayı temizleyecek. Diğer yarışmacı Zeynep Kızıltan ise mevlit şekeri için külah hazırlayacak.

 

Yeliz Güler’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 14.50’den itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 132. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 21 Mart 2017 Salı günü saat 17.00’de 132. bölümü ile ekrana gelecek. Ömer Mehtap’ın gönderdiği makbuz yüzünden Yener’in Zehra’nın hesabına yüklü bir miktar para yatırdığını zannetmektedir. Zehra ve Yener’in arasında bir şeyler olduğu zannıyla Ömer Zehra’ya ters davranırken Zehra ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır. Sürekli alttan aldığı halde Ömer yumuşamamaktadır. Zehra bir yandan da Yasemin nişan söz masrafları için nerden para bulacağını dert etmektedir ki Ayşe çizimlerinin beğenildiğini ve ilk ödemesinin yapılacağı müjdesini verir… Zehra alışveriş için mahalleye giderken bu arada Ömer de Yener’e gidiyor endişesiyle onu takiptedir. Zehra mahalleye giderken hesabına yatan parayı almak için bir bankamatikte durur ve burada Yener’in hesabına yatırdığı parayı görür. Zehra bunun hesabını sormak için onu takip eden Ömer’den habersiz Yener’in dükkânı giderken Ömer Zehra’nın masum olduğunu öğrenecek midir?

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor