Doğrudan Pazarlama Ödüllerinde Finale Son Adım!

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından bu yıl 9. kez gerçekleştirilen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde kısa listeye kalan adaylar belli oldu. Bu yıl “Odaklan” konseptinin ön plana çıkarıldığı ödüllerde başvuru yapan 283 proje arasından 138 proje kısa listeye kaldı. Kazananlar, 30 Mart Perşembe günü Şişli Marriott Otel’de gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.

Doğrudan Pazarlama Ödüllerinde Finale Son Adım!
Doğrudan Pazarlama Ödüllerinde Finale Son Adım! Tugrul Demir
Bu içerik 375 kez okundu.
Reklam

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD)’nin her yıl düzenlediği ve bu sene “Odaklan” konseptinin ön plana çıkarıldığı Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde kısa listeye kalan adaylar belirlendi. Genç Jüri ve Ana Jüri başkanlığı görevini DPİD Başkanı A. Serhat Demirel’in üstlendiği jüri heyeti tarafından değerlendirilen projelerde sonuçlar 30 Mart Perşembe Günü gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.

 

Bu sene yeni eklenen kategorilerle zenginleşen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde katılımcılar 4 ana kategori altında toplam 20 kategoride ve Entegre Pazarlama Kampanyası, Çekmecede Kalmış İşler, En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ödülü olmak üzere 3 özel kategoride başvuru yaptı. Jüri ayrıca başvuran işler arasından En Cesur Müşteri ve Genç Jüri ödüllerini belirledi. Başvuru yapan 283 katılımcı arasında 138 sayıda proje kısa listeye kaldı. Kısa listeye kalan projeler arasından sektörün ‘En’leri 30 Mart Şişli Marriott Otel’de gerçekleştirilecek ödül töreninde açıklanacak.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor