2017 Kolej Stili Modeli

Tesettürlü hanımların son dönemdeki tercihlerinden bir tanesi de kolej stili. Bu akımı tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında rahatlığı geliyor. Peki, nedir bu kolej stili derseniz şu şekilde açıklayabiliriz

2017 Kolej Stili Modeli
2017 Kolej Stili Modeli Tugrul Demir
Bu içerik 284 kez okundu.
Reklam

 

Tesettürlü hanımların son dönemdeki tercihlerinden bir tanesi de kolej stili. Bu akımı tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında rahatlığı geliyor. Peki, nedir bu kolej stili derseniz şu şekilde açıklayabiliriz. Bomber ve spor ceketler, ve ekoseli parçalarla kombin yaratmak ve buna armalı sweatlerle destekleme yani kısacası liseli kız moduna giriyorsunuz tesettürlü bir bayansınız ve kendinizde yenilik yapmak istiyorsanız kolej stili sizin için farklı bir deneyim olabilir biz elittesettur.com olarak size bunu önerebiliriz. Üstelik yaşınız olgunluk seviyesindeyse sizi daha genç göstereceğinden psikolojik anlamda da kendinizi daha güçlü hissedebileceksiniz.

Elit tesettür olarak size bomber ceketlerin bugün kolej kap olarak da bilindiğini hatırlatmak isterim. Renkler olarak gri ve kollar buna siyah ya da sax renkleri de eşlik edebilir. Kendinizi oldukça kreatif hissedeceksiniz ve bu sizin dış görünüşünüze de ciddi anlamda farklılık kazandıracak.  Kısacası hem olduğunuzdan daha genç olacaksınız hem de kendinizi yaşıtlarınız arasında daha güçlü ve genç hissedeceksiniz. Son olarak söylemek gerekirse kolej stili sizi farklı bir kadın yapacaktır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor