HAFTASONU KADIKÖY'E YILDIZLAR GELİYOR

Kadıköy haftasonu yıldızların katıldığı etkinliğe ev sahipliği yapacak. Kadıköy Belediyesi’nin 26 Mart'ta gerçekleştireceği "Kadıköy’de Basket Zamanı” etkinliğine hem basketin yıldızları hem de sinemanın yıldızları katılıyor

HAFTASONU KADIKÖY'E YILDIZLAR GELİYOR
HAFTASONU KADIKÖY'E YILDIZLAR GELİYOR Tugrul Demir
Bu içerik 429 kez okundu.
Reklam

Kadıköy Belediyesi, 26 Mart'ta "Kadıköy’de Basket Zamanı” adlı 1 günlük spor etkinliği düzenliyor. Basketbolla dolu gün boyu sürecek etkinliklere, Basketbol Oyuncuları; Murat Didin, Kerem Gönlüm ve eşi Elif Gönlüm, Oyuncular; Sedef Avcı, Kıvanç Kasabalı ve Emre Karayel katılacak.

Kadıköy Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Kadıköy Basketbol Akademisi ortaklığı ile gerçekleşecek spor etkinliğinde basketbol antrenmanları yapılacak. Ayrıca toplam 9 kategoride düzenlenecek basketbol yarışmaları yapılacak. Basketbol severler, Basketbol Oyuncusu Murat Didin, Basketbol Oyuncusu Kerem Gönlüm ve eşi Elif Gönlüm, Oyuncu Sedef Avcı, Oyuncu Kıvanç Kasabalı ve Oyuncu Emre Karayel ile basketbol oynayabilecek. Kadıköy Belediyesi Caferağa Spor Salonu’nda 26 Mart Pazar günü 09.00’dan 17.00’ye kadar gün boyu sürecek basketbol dolu etkinliklere çocuklar, anneler, babalar ve tüm Kadıköylüler katılma imkânı bulabilecek. Etkinlikte, spor beslenme uzmanı ve spor psikoloğu da bulunacak ayrıca katılan herkese Kadıköy Belediyesi tarafından basketbol forması hediye edilecek.

“Kadıköy’de Basket Zamanı adlı spor etkinliğinin yaz sonuna kadar her ay 1 günlüğüne düzenlenmesi planlanıyor.

 

Tarih: 26 Mart Pazar

Saat: 09.00-17.00

Yer: Caferağa Spor Salonu

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor