EY Türkiye geleceğin vergi profesyonellerini seçti

EY Türkiye’nin vergi alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve başvuru koşullarına uyan öğrenci ve yeni mezunlar arasında düzenlediği Vergi Maratonu Yarışması’nın sonuçları sektörün önde gelen isimlerinin bir araya geldiği Gala Gecesi’nde açıklandı. Yarışmanın birincisi 5 bin TL’lik para ödülünün yanı sıra Amsterdam’da düzenlenecek “Yılın Genç Vergi Profesyoneli" yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek

EY Türkiye geleceğin vergi profesyonellerini seçti
EY Türkiye geleceğin vergi profesyonellerini seçti Tugrul Demir
Bu içerik 345 kez okundu.
Reklam

Uluslararası denetim ve danışmanlık şirketi EY Türkiye’nin gelecek nesil vergi profesyonellerinin yeteneklerini bugünden keşfetmek ve kariyer fırsatlarını tanıtmak amacıyla bu yıl 6’ncısı düzenlediği Vergi Maratonu 2017 Yarışması’nın kazananları açıklandı. Sektörün önde gelen isimlerinin bir araya geldiği Gala Gecesi’nde birincilik ödülünü Koç Üniversitesi Hukuk Bölümü öğrencisi Nazlı Özkul kazandı. İkincilik ödülünü Galatasaray Üniversitesi Hukuk Bölümü öğrencisi Dilara Demir, Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi İhsan Şahin ise üçüncülük ödülünü aldı. Yarışmanın sponsoru EY Türkiye Vergi Bölümü Ortağı Ateş Konca, finale kalan tüm adayların EY Türkiye vergi uzmanlarıyla birebir çalışma fırsatı yakaladığını belirterek şunları söyledi:

 

“EY Türkiye olarak, vergi düzenlemelerine ilişkin uygulamalarının farklı alanlarında görev alacak gençlerimize kariyerlerinde destek ve yol gösterici olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Vergi, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm şirketleri ve dolayısıyla işgücünü kapsaması bakımından ekonominin temel yapı taşlarından birini oluşturuyor. EY olarak; gençlerimizin barındırdığı potansiyelin ülke kalkınmasında çok önemli bir payı olduğuna ve kariyer yaşamlarının başından itibaren doğru adımları atmalarına destek olmanın, Türkiye ekonomisine katacağımız en büyük değer olduğuna inanıyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor