FATMA TURGUT 5 NİSAN’DA WEPUBLIC AKUSTİK KONSERLERİ’NDE

Türkiye’de ilk kez satışa sunulan özel markaları, farklı mimari tasarımı ve rahat yaşam anlayışı ile birleştirerek misafirlerine bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Boyner Grup’un yeni markası WEPUBLIC, müzik dünyasının yıldızlarını “Wepublic Akustik”te ağırlamaya devam ediyor.

FATMA TURGUT 5 NİSAN’DA  WEPUBLIC AKUSTİK KONSERLERİ’NDE
FATMA TURGUT 5 NİSAN’DA  WEPUBLIC AKUSTİK KONSERLERİ’NDE Tugrul Demir
Bu içerik 729 kez okundu.
Reklam

Yeni nesil alışveriş deneyimini müzik, sanat, teknoloji, spor, sinema gibi yaşamın keyif aldığımız alanları ile birleştirerek ilham veren hikayelere ev sahipliği yapan WEPUBLIC, özel sahne tasarımı ve akustik performanslar ile yaklaşık 400 dinleyiciyi misafir eden Wepublic Akustik Konserleri’ne kariyerine solo olarak devem eden Model grubunun solisti Fatma Turgut ile devam ediyor. Müzikseverlerin ücretsiz olarak izleyebilecekleri konser 5 Nisan 2017, Çarşamba günü saat 20.00’de gerçekleşecek.

 

WEPUBLICAN OLMAK GÜZEL ŞEY!

WEPUBLIC instagram hesabını takip edip yarışmaya katılan Wepublican’lar Fatma Turgut konserini en önden izleme ve tanışma fırsatı yakalayacaklar. Sadece konserler değil, film gösterimleri, partiler, hediyeler, indirimler ve daha birçok sürpriz Wepublican’ları bekliyor. Wepublican olmak için WEPUBLIC Akmerkez ya da www.wepublic.com.tr adresini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor