TRT 1’in Yeni Gençlik-Polisiye Dizisi ‘Lise Devriyesi’ İkinci Bölümü İle Ekranda!

Genç oyuncu kadrosu ile bir grup lise öğrencisi ve polisin hayatını konu alan “Lise Devriyesi” 2 Nisan Pazar günü TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak!

TRT 1’in Yeni Gençlik-Polisiye Dizisi ‘Lise Devriyesi’ İkinci Bölümü İle Ekranda!
TRT 1’in Yeni Gençlik-Polisiye Dizisi ‘Lise Devriyesi’ İkinci Bölümü İle Ekranda! Tugrul Demir
Bu içerik 688 kez okundu.
Reklam

TRT 1’in ekranının yeni Gençlik-Polisiye Dizisi ‘Lise Devriyesi’ ikinci bölümü ile izleyici ile buluşacak.

 

İlk bölümü ile izleyici tarafından olumlu tepkiler alan ve sosyal medyada tt (trend topic) olmayı başaran dizi, genç oyuncu kadrosu, renkli karakterleri ve konusu ile dikkat çekiyor.

 

Bir grup lise öğrencisi ve polisin hayatlarını konu alan dizinin ikinci bölümü 2 Nisan Pazar günü ekrana gelecek.

 

Aksiyon ve romantik komediyi bir arada sunan ‘Lise Devriyesi’ gençlerin hayalleri, heyecanları, arkadaş ve aile ilişkileri, polis olma hali, görev baskısı, polislerin meslekleri ve özel hayatları arasındaki çatışmalar, ebeveyn-çocuk ilişkileri ve ailenin önemi gibi kavramları ekrana getiriyor.

 

Dizisinin oyuncu kadrosunda; Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Asena Tuğal ve Doğan Akdoğan gibi genç ve yetenekli oyuncuların yanı sıra; Ebru Akel, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay ve Mehmet Çevik gibi usta oyuncular da yer alıyor.

 

Çıkan kavga sonucu kendilerini nezarethanede bulan Yiğit ve Işıl, Meriç ve Seda’nın yardımıyla oradan kurtulmayı başarırlar. Ne var ki, Fırat’la arkadaş olmak Yiğit için artık daha da zorlaşmıştır. Yiğit’in bu operasyonda başarısız olacağına inanan Işıl onu okuldan göndermek üzere Fırat’la ittifak kurar. Yiğit okul fobisiyle sınanadursun, Ayfer’in yaptığı plan hem Yiğit ve hem de Işıl için büyük bir sürpriz olacak; en beklenmedik anda oyunun kurallarını tamamen değiştirecektir.

 

Dizinin ilk bölümünde Komiser Yardımcısı Yiğit Doğrusöz’ün Emniyet Amiri Necdet Yılmaz’dan yeni bir görev teklifi alması sonucu şekillenen hikâyede Yiğit, görevi gereği ekibiyle beraber liseye sızarak, uzun zamandır yakalanamayan mafya babası Çetin Soyer’e oğlu Fırat üzerinden ulaşmaya çalışmıştır. Mesleği için en büyük kâbusuyla yüzleşmeye razı olan Yiğit’in durumu, aynı liseye giden Işıl’ın sürekli ayağına dolanmasıyla iyiden iyiye zorlaşmıştır. Üstelik Işıl, Yiğit henüz bilmese de amiri Necdet Yılmaz’ın kızıdır.

 

Yapımcılığını “Eski Hikâye”, “6 Mantı” ve “Ne Münasebet” dizilerinin ve “Süper Dadı” adlı aile içi iletişim programının yapımcılığını yapan ARC Film’in üstlendiği dizinin, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı otururken, senaryosunu Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu ve Samed Aslan kaleme alıyor.

 

“Lise Devriyesi” ikinci bölümü ile 2 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

 

 

KÜNYE

Yapım: ARC Film

Yapımcı: Fatih Enes Ömeroğlu

Senaryo: Tuna Kıygı, Öktem Başol, Fatih Enes Ömeroğlu, Samed Aslan

Yönetmen: Yahya Samancı

Oyuncu Kadrosu: Ozan Dolunay, Bahar Şahin, İsmail Ege Şaşmaz, Ebru Akel, Asena Tuğal, Yusuf Gökhan Atalay, Gamze Süner Atay, Doğan Akdoğan, Uğur Karabulut, Nurettin Taylan Güner, Nimet Özlem Türay, Özge Özaçar, Güzide Aslan, Ercüment Aydın, Halil Balkanlar, Mehmet Şeker, Oktay Özkan, Munise Özlem Öztürk, Mustafa Karaoğlu, Naim Anıl Korkmaz ve Mehmet Çevik

Görüntü Yönetmeni: Cem Geneşke

Uygulayıcı Yapımcı: Necmi Kolayca, Serkan Haseki

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor