Künye

Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Tuğrul  DEMİR
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com
Haber Müdürü
Selim KURTCAN
Selim@dshaber.com

SİYASET
Haldun Okdemir
Haldun@dshaber.com
GÜNDEM
Serkan PORTEL
Serkan@dshaber.com
DÜNYA
Mahmut Görgen
Mahmut@dshaber.com
SPOR
Vadi Sağdıç
Vadi@dshaber.com


HUKUK DENIŞMANI
Av.A.Erdem Akyüz
erdemak@gmail.com

GECE EDİTÖRÜ
Nehir Kalmaz
Nehir@dshaber.com

REKLAM
Vadi SAĞDIÇ 
Vadi@Haberlermersin.com


İLETİŞİM
Adres: Cumhuriyet Mah 1612 Sok no 3 Yenişehir MERSİN
Telefon: 0 532 061 1452
E-posta: vsagdic@gmail.com


VERGİ NO  : Liman /8796588412

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
CEYDA DÜVENCİ HAYATIN VE MUTLU OLMANIN KIYMETİNİ BİLENLERE SESLENİYOR
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor
Mersin’de Turizm Adı Altındere ile Şahlanıyor