banner5

banner4

banner13

Mehmet Orhun Döğüşcü CHP Osmaniye milletvekilliği adaylığını açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Orhun Döğüşcü, 2023’te yapılması planlanan genel seçimlerde Osmaniye’den Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Çalışmalarına şimdiden start veren Döğüşçü, aday adaylığını "Hak hukuk adalet yolunda verilecek şerefli mücadelede partimizin öz evlatlarından biri olarak ,partinin en büyük gücü ve temel direği siz üyemizin desteklerini bekliyorum" ifadeleriyle duyurdu.

POLİTİKA 17.11.2021, 15:47 25.11.2021, 15:01
Mehmet Orhun Döğüşcü CHP Osmaniye milletvekilliği adaylığını açıkladı

CHP Osmaniye Milletvekili aday adayı olduğunu kamuyoyuna duyuran Kadirli CHP İlçe Başkanı Mehmet Orhun Döğüşcü, 2023 seçim çalışmalarına şimdiden başladı.

"VATANDAŞIN EKMEĞİNİ BÜYÜTMEK HEPİMİZİN GÖREVİ"

Mehmet Orhun Döğüşcü, Türkiye'nin son dönemde artan ekonomik ve siyasi sorunlarının el birliği ile çözmenin herkesin sorumluluğunda olduğunu söyledi. Döğüşçü, "Osmaniye’nin ve Kadirli’nin çözülemeyecek sorunu olmadığını, vatandaşın ekmeğini büyütmek, özgürlük alanını genişletmek en önemli görevimizdir. Tarımdan sanayiye, kültürden turizme her alanda gelişen Osmaniye’nin lokomotif bir şehir haline getirmek büyük davamızdır. Anadolu Ahilik geleneği ile yoğurulmuş bu yurdu yeni Türkiye’nin yıldızı yapmak hepimizin sorumluluğudur. Sadece bin yıldır var olan birlik, beraberlik ve iş birliği kültürü ile çalışması gerekir. Ayrıca çağdaş dünyada sorunları çözmenin en etkili yolunun bilgi ve araştırma verilerine dayalı olduğunu biliyoruz. Osmaniye’de ortak aklı işlettiğimizde Osmaniye’yi ve Kadirli’yi daha büyütmemiz de mümkündür” dedi.

İŞTE MEHMET ORHAN DÖĞÜŞÇÜ'NÜN 2023 MİLLETEVEKİLLİĞİ ADAYLIĞI HAKKINDA YAPTIĞI AÇIKLAMA

Çok kıymetli yol arkadaşım. Gelecek genel seçimde partimizin milletvekili aday adayı olmaya karar vermiş bulunmaktayım.

Hak hukuk adalet yolunda verilecek şerefli mücadelede partimizin öz evlatlarından biri olarak, partinin en büyük gücü ve temel direği siz üyemizin desteklerini bekliyorum.

Genel merkezimizin takdiri doğrultusunda merkez atama veya yapılacak  önseçim ile belirleme sürecinde içinizden biri olarak sizlerden en candan desteği alacağım inancı İle birlikte aydınlık günlere ulaşmayı diliyorum.

banner16

Aşağıda kısa özgeçmişimi ve partimiz için ifa ettiğim görevlerimi sizinle paylaşmak isterim .

Doğum : 04.11.1973 
Üniversite : İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü 
Yabancı Dil - Çok iyi Derecede  İngilizce
Meslek : İş adamı 

Parti Görevi Sırasıyla :
Mahalle delegesi 
İl delegesi 
Belediye Meclis Üyeliği 
İlçe yönetim Kurulu üyeliği
İlçe Başkan yardımcılığı 
İlçe başkanı 2015 devam etmekte
2015
2017
2019 Kurultay Delegesi 

Sivil Toplum Kuruluşları-

Atatürkçü Düşünce Derneği 
Kadirli Ticaret Borsa Meclis Bşk.
Çukurova Bayiler Dernek Bşk.

"En derin saygılarımla."

Yorumlar (0)
banner10
18
açık